Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

Lenkalili a sashinka1985

ďakujeeeeem, že na mňa myslíte..ste zlaté :-) v sobotu sa ozvem, čo a ako..už by som mala byť doma...ak všetko dobre dopadne... :-)zajtra o 8-mej "nastupujem" :-)

tomyum1

baby katuss, juliana, drzte sa zajtra!!! vsetko zvladnete a budete sa tesit z krasneho dekoltu :-) cakame na spravy od vas ze to mate za sebou a vsetko je ok.

juliana581

katuss25

ahoj :-) tak zajtra je náš deň!!! trošku už má stiahnutý žalúdok, ale zároveň sa veľmi teším, že konečne keď sa pozriem nižšie uvidím prsia :-D drž sa :-)

sashinka1985

Katus25

Jasne zeti budem drzat palce rano a mysliet na teba, nech vsetko prebehne tak ako ma. Zajtra je tvoj den.od zajtra budes mat krasne prsicka.:-)neboj sa, vsetko dopadne dobre, na zle veci ani nemysli. Hned ako budes moct tak nam napis. Myslime na teba moja!

katuss25

Tomyum;deed.sashinka:tak dievcata drzte pLce zajtr 8:15 idem na to bojim sa ale resim sa viac ta predstava ze nebudem plocha nechce sa mi verit...
Tomyum.napis co kontrola drzim palce moooc
Deed.aj mna sa muz pyta a krstit ic kedy mozeme…

deed

Luky
Mne sa na 5.den podarilo spravit cop, ucesala som na druhy den :)
Treba sa predtym rozhybat a ponatahovat svaly a potom to pojde :))

Tomyum1
Ja som bola 18. Na kontrole a stehy mam vstrebatelne, povedal ze pekne tak sme vcera pokrstili nove prska s manzelom :)) ale rano ma trosku tie prsia boleli, preslo to celkom rychlo, takze uz som aj zabudla na to :)

Katuss
Myslim na teba, teraz oddychuj a naberaj energiu pozitivnu a mysli na to, ze ak bude boliet tak velmi rychlo prejde a potom taaaakaaa spokojnost :) drzim prsteky

assaabloy

Assaabloy
kazda to ma inak umna keby nebolo tych stehov tak som uplne ok uz prve dni. no drzim palce najma s tvojim malym krpcom ;) nech uz je to ake tazke, stoji to zato a vsetko sa zvladnut da :)

Tomyum1
ahoj som rada ze si odpisala, ani ja som prsia neriesila teraz vobec, stale nosim pooperacnu aj cez den, ajked mi povedal lekar ze cez den mozem uz normalnu a v noci 5mes pooperacnu, v nej sa citim naj a ajked som vyskusala a kupila niekolko podprsenky ziadna z nich mi nieje tak pohodlna aby som ju nosila rada. tak este musim trafit tu spravnu :) ty sa zotavuj daj potom vediet ako bolo na kontrole, ajked nepisem vzdy, myslim na teba ze ako si natom tak uz len drzim palce nech su tie prve tazke dni za tebou co najskor a potom napis niekedy ako sa mas a ako sa citis. zatial prajem krasne Vianoce :) papa

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk