Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

All

Babule je nejako obmedzena velkost silikonu? Neviete mi povedat? A tiez nemate niektora skusenost s vizualizaciou a jej obmedzenim vo velkostiach? Dr Racz mi tvdri ze viac ako 485 ml sa tam neda dat preto sa pytam..
Dakujem a krasne sviatky vsetkym

marikamarika

Bittersweet
No uz mi to poslal, dal mi tam 440gule a 485 anatomi. Obe s vysokym profilom...celkom sa mi to pozdavalo ale ked som mu napisala ze ci sa da 500 tak mi napisal ze,system nepusti...divne teraz neviem ci system alebo on nechce pustit..
My sme si termin dohodli uz na tom sedeni tam na 27.2 ako to maju s terminmi netusim lebo ja som chcela koniec februara cze som sa na ibe terminy ani nepytala..

slniecko83

Luky2112

Stale sa citim zle. Dnes som si preobjednala krvne testy o 9 dni neskor na 8.1 tak dufam ze dovtedy budem celkom fit a testy budu dobre.

angie77

Myshka001

ahoj, ja som prvý krát po opke bežala asi po 6 mesiacoch, no a musím povedat že to bol fakt divný pocit, musela som si ich držať oboma rukami, bežala som ako postih :D, veľmi som ich cítila... určite sa môže po tých troch mesiacoch, len dopoučujem kvalitnú športovú podprdu na silnú záťaž aby ich pevne držala
teraz po vyše roku už žiaden problém, pri žiadnom športe či pohybe, tak snáď som pomohla :)

Myshka001

ALL

baby, čo ste už dlhšie po opke, kedy ste mohli začať behávať? drepy a také veci na zadok a nohy viem že po 6 týždňoch... ale ten beh? nechcem niečo pokaziť...

cuculka

Slniecko
Ahoj mne praveze dali atb kvoli krvnym tesom, na to som dostala pooperacne a potom este jedny na preliecenie rany:/

Luky
Na kazdej babe to vyzera inak, su tu kocky co maju 500 a vyzeraju prirodzenejsie ako moje 360:) drzim palce nech sa rozhodnes akokolvek:) len nie u kazdeho plati vacsie vacsie:) aspon u mna ne hehe:)

bittersweet

marikamarika tak mne dnes poslal prerabku, som bola prekvapena:) ja mam taku poziadavku ze maximum toho co by bolo na mne prirodzene, som dost utla a tu dlzku pod prsnikom mam len 10,5 a Poslal mi dve varianty, ze 300ml vysoky profil a 330ml stredny plus. Tych 300ml vyzera podla mna rovnako ako 295 aspon na vizuale, 330ml by uz zodpovedalo mojej predstave. Skoda ze ten vizual nerobia ze cela postava, by som si to vedela viac predstavit nez toto:)) a ozaj ta teta co potom s tebou sohovarala termin ti uz mail poslala? Ja som si termin totiz nedohodla lebo este rozmyslam ze pojdem k dr.Trskovi. No a ta pani da tvarila tak mierne poburene a ze nech sa uvedomim, lebo uz dava terminy na polku marca:)))

Luky2112

Slniecko83
Ano povedal mi ze by sa kludne zmestilo aj 400 ale o tom som ja ani pocut nechcela :) tak sme nakoniec zostali pri tych 350....no ale asi pojdem aj ja do tych vacsich ale 400 urcite nechcem ja mam aj problemi s chrbticou tak aby tam nebola az taka velka zataz...a ako sa citis?uz je trochu lepsie?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk