Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

ALL,
ahojte baby-tak Vás tu čítam a rozhodla som sa aj ja,že si dám spraviť prsia :).Konzultáciu mám 20.1.:))

LiluM3

bittersweet

presne toto vlnenie som si nahmatala aj ja, na bokoch prs, teda vonkajších stranach. Tiež som sa celkom zlakla, ale vidno to nieje, len to cítim. Tak som rada že tu čítam že to nieje nič závažné. A dokonca mám pocit, že to vlnenie je výraznejšie vtedy, keď mám na sebe push-up-ku a dám ju dole.

bittersweet

Simca simcs moze to byt vlnenie, moze to byt len hmatne ale aj viditelne, mas to v kazdej polohe? Vygoogli si to, pokial ide o vlnenie implantatu a nerusi ta esteticky, tak nejde o nic.

ivetka58

simca simcs
Ahoj ,tiez zijem v uk.Vlani 4 mesiace po augmentacii som mala hrcku na lavom prsniku,tiez ma to vyplasilo.Isla som ku gp,poslal ma na sono aj mamo.Na moje prekvapenie do tyzdna mi prisla pozvanka a s vysetrenim som bola max spokojna.Mam vela cyst tak sa to moze opakovat.Minuly mesiac mi navrel druhy prsnik no uz hrcka tam nebola len bol spuchnuty a s pravej strany aj dost stuhnuty,po tyzdni sa to upravilo.Dufam ze aj ty budes mat len dobru skusenost a nic vazne to nieje :)

simca simcs

zdravim damy. ja mam po opke nieco malo vyse roka a teraz som si zo strany na lavom prsniku nasla nerovnost, nemozem povedat ze je to hrcka je to ako pozdlzne.PROSIM napiste mi ci mate skusenost s niecim podobnym bo mna to dost vyplasilo. uz som objednana k lekarovi ale kedze zijem v UK netusim co mi tito uzasni lekari povedia. Prosim aspom nazor..
vdaka

coala

ahojte dievčatá, mám naplánovanú opku na 17. marca, doki mi navrhol polytech anatomický tvar vysoký profil 445ml mojím patránim po tabuľkách mi vyšlo žeby to mali byť implantáty pod názvom Replicon, nemá niektorá z vás náhodou tento typ implantátu? alebo teda aspoň Replicon? čo som vyčítala tak by mali byť slzičkového tvaru ale priznám sa, že už v tých typoch mám guláš a zmätok :))))

Stefani

Monci666,
mne u Cervena odporucili predoperacne v ProVitae v Ba. Dohodla som si so sestrickou termin, zobrali mi krv, moč, EKG a par otazok za 82Eur. Trvalo to 20-30min a už som sedela v aute. Výsledky poslali do Aestetika a mne emailom + mne este postou na zalozenie do karty. Bola som spokojná, ziadne vyckavanie na vysledky, mozem len odporucit.

Monci666

Ahojte baby. Ja idem k MUDr. Červenovi 28.maja :D tešim sa len este tie predoperacne vybavit neako kedze nezijem uz na SK .....dohodli sme sa na 515ml ....ale neviem ci to nebude malo ..nechcela by som lutovat predsa to je 3000e a na reopku sa nechystam ...za 10 rokov :D

Stefani

Nelik33,
cenu mám aktuálnu . 8.12. som bola na poslednej konzultácií a tuto sumu si mám doniesť na opku. Ja si tiež myslím, že pred týn to bolo menej (2500 asi), ale i napriek cenám má stále plmé. Z času na čas sa uvolní termín koli chorobe ale čaká sa aj 6 mesiacov.To záleží od zákroku. On strieda počas dňa ťažší zákrok(mastopexia 2x) s ľahším (augmentácia 2x) a nejaký nos a viečka.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk