Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wenushka

Doka,som prekvapena nečakala som že sa bude dat ist tak skoro keď čo čitavam fora tak skoro všade je dlhšia čakacia doba.

henka88

Nena1
ahoj, a tebe nejako podsivali bocne strany? neviem ako to vyjadrit spravne, ale kedze ti predtým padali implose do stran, tak ako tomu doktor teraz zamedzil? :)

Zuzka.forum

Nena1 - dík za info, tiež mi to tak vzhľadom k fyzikálnym zákonom vychádza, aj preto som chcela menšie, nech sa mi menej ťahajú k zemi. :) Tak ale aj tieto "malé" mi visia, asi sa to ozaj malo od začiatku riešiť inak..
Marek83 - čožééé? no pekný odrb priamo na sále, to je ozaj neseriózne jednanie :( fúha, že schudla 30kg, gratulujem, pozerala som aj opku bruška - pekne ti ho spravili. :) Mne inak vraj robili na sále sizovanie, hmmm, tak asi nemali moju "size". :)

marek83

nena1 ako s tým som počítala ale ja som chcela velké prsia nakolko som pred opkou schudla 30kg a predtým som mala pekné plné velké prsia

marek83

zuzka.forum no ja som chcela 550 a dohoda bola že pri opke vyskúša 500 a aj 550 a ak sa zmestia tak mi dá tých 550 a potom ma odrbala že sa mi nevošli a dozvedela som sa od sestričky že ich vobec nemala nachystané a sestrička čo bola pri operácii mi povedala že mne by sa vošli aj 600 že aké príjemné

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk