Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Baby co mate problemy s chrbtom, znie to fakt mucivo, pytali ste sa dr. ze cim to vlastne je, ze vas tak boli prave chrbat???

cukricka

Ahojte. Tiez sa chystam na operaciu zaciatkom februara. O necele dva tyzdne idem na prvu konzultaciu. Rada by som ale pocula skusenosti dievcat, ktore to uz maju za sebou. Citala som v tejto diskusii, ze ak je sval vypracovany tak to boli viac? Zvyknem chodit do gymu, tak myslite, ze by som mala dat vrchu tela oddych do operacie? Ratam s dlhou pauzou po operacii, tak ci sa mam snazit si nadbehnut pred alebo radsej nie. A taktiez, dievcata, ktore mate deti, ako ste zvladali nosit ich na rukach a podobne po operacii? Ja nemam deti, ale staram sa o nich, kedze to je moja praca. Tak ci po 9 dnoch od operacie budem v pohode, s nakladanim ich do auta a dvihanim kocika a podobne. Dakujem!

mata125

tomyum1
dakujem aj za takuto odpoved...ja som uz hotova z toho chrbta...uz spavam aj na boku aj tak boli...chodim ohnuta jak stara baba...:)

tomyum1

Ahoj Mata, na chrbat mi pravdupovediac nepomohlo NIC :-( skusala som naplaste flector, tabletky od bolesti rozne aj kvapky tramal, ani tie nepomohli... Nejak sa ten chrbat dal dokopy sam. Ja som pred opkou dost cvicila a ked som bola potom po op zabandazovana 3 dni v neprirodzenej polohe mi to tlacilo na nerv a bolo to na zufanie... Po odstraneni bandaze to postupne za 2 dni povolilo... Teraz ked spim stale na chrbte zobudim sa na nepohodlie v chrbtovej oblasti ale da to ciastocne riesit ze v lahu len panvu trosku otocim na bok.
Skus mozno flector prasok co sa zaraba do vody, baby pisali ze pomaha, ja som ho nemohla kvoli zvysenemu riziku krvacania. Alebo masaz chrbta len tak v sede.
Velmi som ti nepomohla teda :-(
Drz sa.... :-)))

mata125

Tomyum1
ahoj..prosim ta mozem sa ta opytat co ti pomohlo na ten chrbat?ja som uz tri tyzdne po opke a stale ma ale ze neskutocne boli chrbat....uz beriem aj od bolesti tabletky na chrbat..mozes nieco poradit?

deed

katuss juliana

kocky drzte sa, myslim na vas, vsetko bude super, a ten vyhlad potom :))) vsetci chlapi budu saliet ;)

rychlo sa ozvite ze co a ako
a dobre sa vyspite, budete to teraz potrebovat..

slniecko83

Sashinka

Nemysli na nic zle a mysli na to ze opka bude v termine. Inak ja sim taka ista tiez sa bojim ze ma choroba nepusti

slniecko83

Juliana581 katuss

Drzim vam zajtra palce nech vsetko dobre dopadne a potom dajte vediet ako ste na tom a samozrejme tesime sa na fotecky