Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

cuculka

Ahoj ak sa nemylim ty si brala po sebe dvojo ci trojo antibiotik pred opkou a tak sa chcem opytat ked si bola na odbere krvi tak ti tam zistili ze si brala antibiotika? Totizto ja akurat uzivam antibiotika a ked ich douzivan tak za 5 dni budem mat krvne testy a bojim sa ze budu zle vysledky

slniecko83

Luky2112

Ty mas o cislo vacsie prsia ako ja a ja budem mat 450 a tiez som uzka pod prsiami. Nevahaj daj vacsie. Nepovedal ze aj 400 by sa zmestili? Aby si po opke nelutovala ze mohli byt vacsie a to uz potom nic nenarobis jedine casom ist na reopku. Pokial sa ti to da zmenit zmen to,ale zalezi na tebe

cuculka

Ahojte kocky dlhsie som tu nebola.. vianoce a tak:)
Tomyum jasne ze sa ti vstrebe:) pozitivne myslenke a secko bude super:)

Katuss
Citam ze si nakoniec nebola na opke.. nevadi aspon sa budes citit lepsie a nebudes kaslat s bolavym hrudnikom ako ja.. nebolo to teda nic moc.. drzim palceeee

Luky
Ahoj ja som mala na konzultacke 360 gule vysoky profil.. ked skm potom kecala s kamoskami ktore maju prsa mali nazor ako tu kocky daj vacsie.. ja som chcela skor prirodzene ale aby to bolo aj vidno:) ked som pisala dr ze cem aspon 375 povedal ze mozme dat aj 390.. nakoniec som sa ale rozhodla pre 360 a nelutujem, neviem ci si v galerke ale moje 360 vyzeraju ako bomby a fakt vacsie by som nechcela.. (aspon zatial:D) praveze som mala predstavu mensich.. uz som si zvykla ale ked som ich prvy krat zbadala skoro som odpadla ze jake bomby:)

Luky2112

Juliana581,katuss25,slniecko83
Kocky len ja mam dost malo cm pod prsiami,mam 65cm a svoje mam take 1,5...tak sa zase bojim aby som tam nemala balony :) zase sa mi pacia vacsie prsia ale aby na mne neboli moc velke...a nemam to radsej nechat na dokiho ked povedal ze tych 350 bude stacit?

juliana581

Lenkalili

áno všetko budeme mať rovnaké :-) ja sa tak strašne už teším a zároveň bojím..., ale nemyslím na to, chcem si užiť Vianoce :-)Ďakujem, že na mňa myslíš :-)inak sa mi snívajú o tom také sny, že Spielberg sa môže skryť :-D

all

Potom keď už budem schopná sa Vám kočky ozvem čo a ako :-)

slniecko83

Lenkalili

Vitaj v klube chorich. Viem je to katastrofa co sa tika tych chorob. Prajem rychle uzdravenie aby si bola fit na testy

Lenkalili

juliana,
ďakujem krasne, budem na teba myslieť a držím silno prsty, my budeme mať všetko rovnaké aj dr aj ml a všetko, však? Tak potom sa teším na tvoju reakciu na všetko. Ešte si uži vianoce a tak prídu ešte väčšie vianoce :-) Budem držať silno silno prsty! :-)

juliana581

Lenkalili

predoperačné ti stačí 2 týždne pred tým

skoro sa uzdrav :-) mne sa to už kráti a cipííííí mi

juliana581

Luky2112

určite choď do väčších...aj do 400ml....potom budeš ľutovať ako všetky tu, ktoré plačú, že mali ísť do väčších :-) nič sa neboj, ak sa ti to tam zmestí, tak prečo nie?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk