Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Bittersweet
A este ono 295 je na mij vkus celkovo troska malo :) mne ked prirovnaval tie prska silikonove aby som mala predstavu bolo malo aj 390 cize ja som mu hned povedala nech mi do toho vizualu natlaci co najviac roznych typov s co najvacsim objemom...a dohodli sme sa ze keby nieco on ten vizual vie spravit aj desat krat cize zmeny akekolvek mu mozes hlasit mailom telefonicky a vyskusa ti to zmenit...len sa neboj nudi to tvoje ciciky :))

marikamarika

Bittersweet

Ahoj, nie zatial mi nic neposlal, a ani som zatial za tu vizualizaciu neplatila sestricka mi povedala ze az potom..na konzultacke som bola v dtredu a mi povedal ze najneskor dnes rano to posle..pisala som mu uz mail, neviem ci mu mozem vez vikend vyvolavat tak preto..ale tiez neviem preco ju este nemam ci nie nahodou preto lebo to este neni zaplatene, ale ked mne fesanda tvrdila ze az potom sa to plati tak ja neviem..

Lenkalili

Prosim vas dievčata je tu niektorá ktorá bola ohladom predoperacnych a sona u obvodnej a mala to zadarmo lebo ona jej napisala tie papieriky na jednotlive vysetrenia? Ak ano to sa ma nepytaju na tych vysetreniach na aku operaciu idem?? Lebo v podstate za tych okolnosti ze augmentacia by to nemalo byt zadarmo, alebo? Ďakujem za reakcie :-)

bittersweet

Marikamarika aj ty si vcera dostala 3D vizualizaciu? Ako sa ti pozdavala? Mne to pride take cudne a hlavne prsia mi to zvacsili ale bradavky nechalo rovnake, bolo mi trochu chladno a stres:))) a teda pride mi to strasne male, urobil mi vizual na 275 gule a 295 anatomi.

slniecko83

Trinity Orion

To sa bude nakupovat novych triciek a plavociek a samozrejme podprdy. Uz nech aj ja mam po opke a mohla sa vytesovat ako aj ty

Trinity Orion

angie 77, slniecko 83
Baby ani si neviete predstavit aka som stastna a ozaj vdacna doktorovi,za to co dokazal,konecne sa nebudem musiet hanbit v lete dat si vystrih,nie to este plavky :)A dakujem Vam za pochvaly :)

slniecko83

Sashinka1985

Ahojky mame to smolu. Mna tiez chitila choroba a ja akurat 30 bufem mat predoperacne a tiez sa obavam ze sa nevyzdraviem a vysledky budu zle. Od dnes berem antibiotika tak som zvedava ci zaberu. Budem ti drxat palce aby sa ti opka neposunula

sashinka1985

Katus25
Dakujem ze na mna myslis, vysledky budem vediet az 30.12,lebo ma ta klinika dovolenku. Citim sa coraz horsie tak urcite nebudu vysledky dobre. Mozno dopadnem ako ty abudem opku musiet presunut, co byma asi poraziloa.ja uz mam pocit ze to vsetko ten drbly stres. Stale nad tymi nasimi cickami rozmyslame a uz z tej nedockavosti a stresu nakoniec ochorieme:-D
Dufam, ze ty sA citis moja uz omnoho lepsie.!!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk