Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Katuss25
Uz je podstatne lepsie, len sa bojim ze to prsko kde bol hematom je tvrde opuchnute od lopatky ci sa hematom resp opuch vstrebe, ci mi to tak nezostane... Tak jasne ze to bol masaker vytlacat a vyberat zrazeninu okolo toho implosa a bude potrebovat prsko cas dat sa do poriadku... Ale som trochu nervozna z toho, aj ked opuch pomaaaaaaalicky ustupuje...
Mojmu muzovi radsej nic nehovorim a este mam doma aj choreho maleho. Takze dari sa :-(
Ty budes mat 27. opku a ja kontrolu. Neviem ci radsej nezavolam mudr nech ma kukne uz 22. Pre istotu...

katuss25

tomyum1:ahoj moja dakujem no davam sa pomali dokopy zas som nachladla rodila som mojho hafkača 9 deti 30h som bola pri nej zas sa hrdlo ozyva ale kaslem na to striekam hrdlo uz mi nieje tak hrozne ako bolo tak 27 musim ist...pozerala som tv foto ty si musela byt stresne ubolena moje chuda dufam ze si uz ok...ja uz chcem mat za tym...

angie77

Trinity Orion

...musím pochválť mládekovu prácu, pekne ti ich spravil, určite ti to pozdvihne sebavedomie :)
..ja by som ani neriešila, či pojdú ešte viac k sebe, pretože sú krásne už teraz :)

angie77

...ahojte dievčatá, po dlhšom čase sa ozývam :) som rok aj mesiac po opke a už ani neviem že som na nejakej opke bola, žiadne problémy, žiadne bolesti, prsíčka sú úplne prirodzené a už aj zabúdam aké komplexy som mávala, ako keby boli moje odjakživa :)

...mne opka dala jediné a to najdôležitejšie, že som prsia prestala úplne riešiť, vždy som riešila akú podprdu si kúpit na tie moje vykojence, aké plavky, ako sa všetci na kupku po mne pozerajú, závidela tým, ktoré tam mali viac nadelené :) no teraz ich vôbec neriešim, kedže sa mi opkou vyriešil jeden velký problém a nemusím sa nimi neustále zaoberat..a je to super !!!

syner, Dada77

ja som do 3 mesiacov nosila, len športové podprdy, alebo na chvílku von som zniesla kosticovú nevypchatú, ale ked som prišla domov tak šup do pooperačnej lebo prská ešte boleli..
sami uvidíte kedy vám prsíčka povolia také nosit, lebo ked som si aj po 3 mesiacoch dala občas do výstrihu takú push up podprdu prsíčka ma veru po nej ešte velmi boleli a tento stav neviem či netrval aj do pol roka...takže push up len von a potom rýchlo do nejakej športovej alebo pooperačnej ..určite skôr ako do 3 mesiacov žiadne vytláčanie push upkami, ved uvidíte sami :)

teraz po roku už môžem hocijaké aj maxi push up, prsíčka na to nijak nereagujú, nebolia :)sami uvidíte, vyskúšate :)

shiela

tomyum1, bittersweet,marikamarika

ďakujem Vám dievčatá, veľmi si to cením. Píšte správne. musím sa rozhodnúť. chcem prsia no len ešte sa musím rozhodnúť či podstúpim to riziko. každá operácie má riziká a aj toto je operácia. aj po pôrode sú bolesti a prejdu. nerodila som. prežila som tetovanie, a s tabletkami by som mala prežiť aj toto no nie?

marikamarika

Shiela

Ahoj, pripajam sa k nazoru ze sa musis rozhodnut a ak si si neni sto percent ista nepodstupuj to..v kazdom pripade, pre krasu sa trpi :) ako hovorievali nase stare mamy a plati to dnes, su vacsie i mensie bolesti, trhanie obocia, depilacia, tetovanie, rozne diety a cvicenie ano aj to su bolesti ale psychicke, rozchod, klamstva, strata blizkeho ci prace,...kazdy den podstupujeme mnoho bolesti, niektore dobrovolne niekore nie, je len na nas ako sa k tomu postavime a co chceme..a najdolezitejsie na tom je ze kazda bolest casom pominie..
A strach? Dalsia sucast kazdodenneho zivota tak ako ty uvazujes nad tym ci podstupis to riziko opky iny zas uvazuje nad tym ci podstupi to riziko sadnut si za volant auta co ak nabura, ci vyjde na ulicu ked snezi co ak si zlomi nohu, ci pisti dceru na doskoteku coak jej tam niekto ublizi...strach jednoducho patri k zivotu tak ako bolest ale aj ten pominie a jedno je iste, ked sa tie jazvy zahoja bolest vymyzne zas ostane len to pekne a plati to na vsetko nie len na pekny dekolt..
Takze ti prajem vela vela stastia a nech uz sa rozhodnes ako kolvek bude to spravne rozhodnutie, a nakoniec budes stastna vi s alebo bez..:)

Trinity Orion

All
Dakujem vam velmi baby za pochvalu,moc si to cenim :)Aj som mala trocha obavy,co poviete,ale tak som stastna a uz teraz sa tesim na finalny stav,povedal mi doktor,ze take tri mesiace to potrva,kym budu tip top :)

syner

Dada77 tá istá otázka :D kedy budem mocť zahodiť túto mrcha podprdku ktorá ma tlačí a odiera z prava z lava z hora z dola... + konečne spat na boku :(

inak zajtra týžden od opky a už som v pohode :) až na to, že ma chytil kašel a kašlať v takomto stave nie je nič extra ale to je už nič oproti tej bolesti v prpvý deň :D

v pondelok idem na kontrolu tak hadam si ich už uvidím :) sama som zvedavá... potom pofotim a pošlem :)

Dada77

Shiela, stela123, slniecko83

Baby pridavam sa do klubu.
Kedy si uz konecne budem moct dat push-up podprdu, nech to este trocha zvacsim ?!

All
Baby kedy mozem normalnu podprdu s kosticami a vypchatu ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk