Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slafci1807

ALl
Baby ahojte pýtate, resp ste písali o Katuss25 že už to má za sebou... ale bohužiaľ nemá, písala som si s nou rano a opku ma prelozenu na 27, lebo sa jej to vobec nezlepsilo :( tak jej treba nanovo drzat pasticky aby sa rychlo dala dokopy ;)

simca simcs a syner,
baby neviem kde ste došli na teoriu, že čim vacsie tym vacsie bolesti, ja osobne budem presne na stedry den 2 mesiace po opke a myslim si, že po tom co som precitala toto forum, som bolesti zvladala podla mna najlepsie a to mam 500ml anatom. Cize o velkosti to nie... ja som mala zly len prvy den a ako som tu uz xkrát pisala o 3dni som si sama umyla vlasy, osprchovala, upratala, proste sama vstavala aj z postele vsetko takze ak idete este len na opku a zvazujete vacsie, odporucam co najvacsie- co to naozaj da ;)
ostatnym kockam gratulujem k novym prskam ;)

sashinka1985

KAtus25

Uz to mas urcite za sebou, dufam, ze vsetkoprebehlo v poriadku a ze moc velkebolesti nemas.prajem co najrychlejsie zotavenie, napis nam, ked sa budes citit lepsie.:-)

Deed

Super, zesa ti to pekne hoji.posli fotky, som na tie tvoje prsicka zvedava. Uz teraz ich mas pekne, mas ich urobene super podla mna.

Tomyum
Dufam, ze Uz problemy z prskami mat nebudes a bude to uz len a len dobre. :-)

deed

Katuss
Ano uz mas urcite po tom a je z teba prsnata sexica :)))
Drz sa a napis ked budes moct

Tomyum1
No som zvedava na foto, jamam take dve cierne modrinove ciarky nad rezom, neviem zcoho.... Ale uz sa tesim na sobotu a nakupovanie sice len sportovej ale rozhodne vacsej podprdy :D

tomyum1

Deed
Perfektne ze je vsetko ok. Ja idem na kontrolu 27. Poslala som foto v skafaci do galerky. Nie su suce ns fotenie, su cele modrinove od hematomu a totalny opuch zhora, druhe prsko tiez opuch ale nie zhora ale cele gulate, no katastrofa. Uz nech sa to zahojiii...

deed

Caute kocky, tak som dnes bola na kontrole a vsetko super :)))
Tak sa tesim :)

Inakfungovalo vam pridavanie prispevkov vcera vecer? Mne sa nedalo nic napisat :((

Bittersweet
Ano mam gule 325 vysoky profil, pofotim este a pridam bez leukoplastov :)

simca simcs

Ythyl

no ja mam 164cm a momentalne nieco vyse 53kg ale to sa stalo tak nahle tiez som mvala okolo 40 a jak som pribrala a narastla mi Len prdel a prsia ani o deko :D a to keby aj je moznost dat si vacsie tak by Sa nespravili strie?bo vies z nuliek na trojky to je trosku extrem.mne povedali ze keby mi daju vacsie tak ten implantat by Sa dal vidiet a aj nahmatat v okrajoch tak neviem.niekedy je menj viac :) nechcela som byt chamtiva.uz som poslala fotky Len mi Este nezalozili album tak potom by som rada vedella vas nazor aj so vsetkou kritikou

Lenkalili

Baby prosim vas ako je to s tou zarukou implantatov? Na čo sú tie záruky a vlastne ktorá je najlepšie značka a prečo je najlepšia? Mne bude davať ES tak neviem či mam rozmyslať nad inou značkou alebo je to OK? Ďakujem za odpovede :)

ythyl

simca simcs,

a vysku a vahu mas aku?lebo ja som po kojeni dost plocha,aj ackove podprdy su mi volne a to som pred dvoma rokmi mala urcene 450ml,tak neviem podla coho to urcuju,ale tych 210ml sa mi zda malinko,fakt mozno podla tej koze to urcovali.Inak som mala jednu kamosku,ktora sla k jednemu dr.tam je povedali,ze viac ako 280ml sa jej neda dat a posla ku Cervenovi a ten v pohode jej dal 350ml a to bola baba,kt.mala 160cm a nejakych max.45kg,cize drobna a chuda:)to zavisi od doktora:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk