Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

syner
palenie?no ja som trosku citila palenie ale dalo sa to vydrzat a tie lieky mi pomahali...ja skor take napnute to mam obcas az na prasknutie

simca simcs

syner

pises ze si bola uplne plocha a dali ti tam 450ml? ja som netusila ze je to mozne, mne sa tam dalo 210ml a povedali ze viac by sa ani nevoslo. bolesti som mala tiez ale uz 3dni po opke som sa citila super tak dufam ze aj tebe bude coskoro lepsie.

deed

ja nosim zatial len tu podprdu co mi dali na kliniky ale ked uz budem riesit sportove urcite by som sla do NIKE lebo aj pred tym som mala taku a su vzdusne a drzia to pokope celkom, takze ja by som to odporucila :)

Luky2112

Syner
Ano pochopila som ta :) len som este chcela vediet kolko tam bolo s tebou bab...uz ti je lepsie ci stale bolesti?

Luky2112

Syner
Aha,no ja by som tam mala byt o 7:45 takze prva asi nepojdem...ved ja mam este cas ja som len zvedava ako to prebieha....a kolko bab bolo na jeden den?

Luky2112

All
Kocky ktore ste boli na opke u Cervena,ako to prebieha v den opky,mozem si povedat ze chcem jst prva na opku alebo podla coho beru baby na salu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk