Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Tomyum1 :ideeeem dr uplna fasa flegmos prijemny ze nevidi problem tesiiiim sa aj ja uz chcem 2 gule opuchnute dnes sa vyspis tj uzasne:-)ako ti bude super a zajtra uz budes uplne fit...

simca simcs

Ahojte
dneska mi dali dole aj posledne naplaste a velmi Sa tesim bo rany Sa hoja vyborne.moj pan doktor to robil bez stehov tak su uplne tenucke a uz teraz takmer neviditelne.prsia Sa mi celkom pacia tak som spokojna. Pisem to sem napriek tomu ze Tu na mna dokopy nikto nereaguje ale mam potrebu Sa podelit kedze som od nikoho nemala v tomto kroku podporu

tomyum1

Caute baby katuss, cuculka, trinity, cuculka, dada, zabudla som niektoru? vsetky dakujem za povzbudenie a mile slova, moc mi to pomohlo. Citim sa ovela lepsie, prsia nebolia, len pichaju, uz aj bolest chrbta odchadza... Tak som si poobede hodku pospala a tesim sa ze sa noci vyspim poleziacky :-) nakukla som do podprdy a tam dve opuchliny modrinove, necham ich klude zatial :-)

Katuss25
Tak ides nakoniec?! To boli stresy! Snad uz si vsetky vycerpala a uz len dobre bude a radost pod stromcekom:-) tesim sa s tebou :-)

katuss25

sashinka1985:dakujem za podporu strasne moc mi davaju vase odpovede si zlata je mi lepsie i ked ma svrbi stale hrdlo kaslat nekaslem vobec caju pijem na litreeee strasne vela dakujem uz nech mam po bojim sa len narkozy aby som sa prebrala sibe mi uz:-)

sashinka1985

Katus25

Super, tesime sa s tebou!!!ziadnahlupa choroba nepokazila tvoje plany, ze z v stredu budes mat krasne nove prska:-)super. Teraz oddychuj pi cajik, vela caju, nech vsetko skodlive das z tela von. Po tomto strese chudatko nase co si si teraz zazila sa opky nebudes vobec bat.:-) vidis vsetko zleje nanieco dobre:-). Drzime palce, nech si zajtra uz uplne fit.

cuculka

Tomyum
Supppppeeeeer.. tesim sa:) drz sa a pozitivne myslenie a okaslat zvacsovanie:D to az ked budem mamina:)) raz..:D drz sa a dufam ze aj dobru noc budes mat:)

cuculka

Katuss
Ahoj ja som mala tie antbiotika dokonca anestezilog mi ich predpisal:) povedal mi ze nech si dam aj rano pred opkou ze dva tri glgy vody mi nic neurobia a ze po opme dostanem ine atb ktore ma doliecia. Tak po opke mi v nemocnici davala sestricka kvapky do nosa a vykaslavanie bolo take.. no bolestive.. skor som ani nekaslala len tlmene:) takze drziiim palceee

Dada77

Myshka001
Gratulujem k novym prsiam ! Do Vianoc si fit, najhorsie mas za sebou. Uvidis, 3 dni a bude dobre. Drzkaj sa.

Dada77

Katuss25
Tak vidis, super, mozes ist na opku a pod stromcekom uz budes za fesandu. ;)) Drzim palce, rychle zotavenie.

Tomyum1
Som hrozne rada, ze je to lepsie. Muselo ti poriadne odlahnut. Tesim s tebou.;)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk