Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Katus25

Chudatko citala som tvoje prispevkya moc ma mrzi, ze pardni predopkou ochories. Pisala si, ze poprvej tabletke sa citis lepsie,zajtra to bude este lepsie, uvidis. Radsej ale zavolaj zajtra doktorovi, povedz mu, ze si zacala brat tie antib. A uvidis co ti povie. Mozno ti povie ze to nevadi hlavne nech den pred opkou na tom lepsie. Ale radsej zavolaj, nech potom v den opky nenastanu nejake komplikacie.a ak ti posunie termin, tak uz ten mesiac vydrzis, ked uz cakas tak dlho na tie prsia. LahKo sami to hovori,Ja viem. Ale ja by som zavolala radsej.mozno v co dufam, budes uz zajtra na tom omoho lepsie a natu opku teraz pojdes. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne.!neboj sa, nic nieje take zle, ako sa na prvy pohlad zda.

deed

Katus tak zavolaj
Mozno ti fakt povie ze to nevadi, budem na teba mysliet a hned mi napis ze co
Idem zalahnut lebo za hodku budik na tb a rano skoro vstavat
Dobru nocku

katuss25

deed zajtra tam zavolam nebudem riskovat ale som si ista ze ma prehodi ale neviem na kedy kedze su sviatky porazi ma:-(

katuss25

deed:citam same prispevky 2t po antibiotikach operuju nikto to nezoberie na zodpovednost takze som v prdeli zajtra volam na kliniku nema to zmysel:-(

katuss25

deed:citam same prispevky 2t po antibiotikach operuju nikto to nezoberie na zodpovednost takze som v prdeli zajtra volam na kliniku nema to zmysel:-(

katuss25

deed:mas link?posli uz muz mi tu nadava ci som normalna tak ze prehodi termin nechape ma :-)))aspon ze ty si tu inak by som scvokla dakujem tak posielaj:-)

deed

Katus kukala som na nete a nasla som dokonca debaty bab co im sam dr predpisal sumamed aby nemusel rusit termin :) tak si myslim ze to bude ok

A okrem toho uz neviem ktora kocka mi to pisala, tiez dobrala atb den pred opkou, takze nestresuj :) a tes sa

katuss25

deed:volala som ze mozem ale ak nebudem preliecena moze mi zaviest bacila do pluc dalsi povedal ziadnom pripade este budem zajtra volat vies co az mi je doplacu tolko som cakala a bac chora antibiotika mama si zobrala dovolenku aby decka strazila no mam stavy zufalstva:-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk