Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Katuss
Ja som dobrala atb dva dni pred op, taky isty stav som mala a vsetko bolo ok za 3 dni atb len afty ostali :)
Tak ak inak nejde daj sa do toho

katuss25

Tomyum1:ako ti je?trpim s tebou uvidis vsetko bude ok musi byt...ja som preputa zazvoru hrdlo strasne dusi ma kasel v stredu mam ist uz son rozmyslala aj nad antibiotikami ale to asi nemozem:-(

tomyum1

Deed, assaabloy
Krasne!

Ja este neviem pridat foto, mam ich zabandazovane kvoli tomu hematomu, ja som ich vlastne zatial videla len v lahu...

evellina

Lenkalili..ja mam konzultaciu ako som ti uz pisala hned zaciatkom januara.Viem aspon tak priblizne, ze chcem okruhle implose, min 350 ml a chcem vysoky profil.Chcem sa hlavne opytat na Mentor, ale necham si poradit.Ka som v DE a tu co poznam baby co maju implose, tak maju Mentor a viem, ze na ne je celozivotny zaruka.To znamena, ze ked budem dnes operovana a napr. po 4 roku bude nejaky problem, napr. privela treningu vo fitnes studiu ako sa to stalo mojej kamoske, dostavas nove implantaty nove a platis len narkozu a vymenu implantatu.Ale neviem ako je to pri druhych impl. pretoze nepoznam nikoho osobne, ako prebieha vymena napr. pri znacke ES.
Vysoky profil som videla teraz u poslednej znamej a vyzeralo to super, tie prsia su take plnsie.

Ako prebieha u Svehlika konzultacia???....uz mas vybrate implose???

deed

Sashinka
Dakujem, fakt su take akurat ani obrovske ani male, som rada ze sa rozhodol pre ten vysoky profil pri opke

A to vstavanie, a tie ruky sa fakt nemozem opriet? A dokedy? Ja mam postel co nema nohy ale cely kus dreva :(((

A je pravda ze kazdy den to je lepsie a lepsie, najhorsie to je po spani a dlhsom lezani, treba cvicit trosku aby nestuhli tie svaly

V pondelok uz idem domov od nasich k chalanom tak to som faaakt zvedava ako to dame, hlavne uspavanie a spanie v noci

Tomyum1
Skus dat foto, som zvedava :) a hej bola som v interklinik, nejak mi to nedoslo sak to by nas museli naraz v rovnaku hodinu operovat :D
Drz sa, podla mna to das v pohodke , neboj ;)

sashinka1985

Assabloy prsia sa ti krasne usadili a ziadnu asymetrik nevidno. A neviem kde kupujes tie podprdy ale su strasne sexi.samozrejme s tvojimi prsiami :-)

Deed wau!!tie prsia mas krasne, uplne jak tvoje vyzeraju, uplne prirodzene. Krasne!blahozelam ;-)

renatka71

marikamarika
Ďakujem
Foto poslane a na 100% skúsim viac konzultácii hneď po sviatkoch,nech to neriešim na leto lebo treba dačo ukázať v plavkách.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk