Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Tomyum1
Fuuu, neprijemne. Ja uz by som bola v prdeli. Mne to zacalo len trochu hnisat a uz som panikarila. Zlatik moc na teba myslim a drzim palce, nech vsetko dobre dopadne. Pis kazdy den ako to vyzera. Drz sa.

tomyum1

Katuss25
Bola som teraz u mudr, tak po vcerajsom zasahu to vyzera podstatne lepsie, snad to bude ok.
Ty var zazvorovy caj s medom a citronom, ten ta vylieci. Drz sa!!! :-)

deed

Katus
To je aj do hrdla aj do nosa v lekarni ti povedia, hned utekaj pripadne sa este v lekarni porad
A nemas doma nejake antibiotika nahodou?

katuss25

deed:bioparox je naco na hrdlo?chyta ma uz aj hrdlo streda je za dverami a ja sa toho datumu nevzdam len sa bojim narkozy ked som k.o...citis sa ako moc som na vas myslela drzala palce:-)
TOMYUM1:co sa to to porobilo?neboj bude vsetko ok len lez nenamahaj sa oddychuj urcite sa ti o zahaji nic von nepojde neboj bude dobre drzim palce

tomyum1

Deed
Ja som bola na opke vo stvrtok ako ty ale v zeleznicnej. A potom v piatok revizia u mudr na ambulancii. Ty si bola v interklinik ak si dobre pamatam?
Musim bojovat aby to dalej nekrvacalo a neopuchalo lebo inak som v kybli slusne povedane :-(

deed

Tomyum1

Fuuuuha a to ti robil v piatok???? Lebo tam robili nejaku lokalku.....
Ja musim teda este kuknut ako su na to lebo som ich videla len v lahu vcera, tak odfotim a pridam :)

Drz sa, hadam to je fakt len zilka, silno drzim vsetky prsteky. A teraz to uz mas ok?

deed

Kocky co uz mate po, kedy ste vedeli vstat same z postele a dokedy sa nesmiem pri tom opierat o ruky?
Akoze cvicila som predtym, ale az take super brusaky aby som sa dvihla cela, to moc nedam

Katus

Daj si homeogen 9 kazdu hodku jeden prvy druhy den a pripadne bioparox sprej - to je lokalne antibiotikum, ja mam tiez afty co sa mi pred op stali a nikomu som nic nepovedala a ani nikto mne ;)

tomyum1

Deed
Si sikulka:)
Ja som bola po opke rano uplne v pohodke ale doma mi zrazu opuchol jeden prsnik az po klucnu kost tak som rychlo volala mudr, takze asi praskla nejaka zilka a hematom, v lokalke otvoril ranu a cistil a zasil trvalo to asi 2 hodiny... Snad sa to da do poriadku inak budu musiet ist implose von, tak mi drzte palce baby... Som zufala... Asi najviac z bolesti chrbta, lezat sa mi neda a uz ani sediet...

katuss25

mata125:bojujem uz od stredy hrdlo nos:-(v stredu idem dufam ze ma neotoci domov..a ako sa citis 9den uzasny pocit vsak?tesim sa na foto a dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk