Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Jaaaj... a este si na omlazeni baby chvalili, ze najlepsie na jazvy je obycajna bravcova mast, ale nesolena, resp. BioOil, ten sa da kupit v DM. Ale vlastnu skusenost nemam. Ja som pouzivala kokosovy olej z DM, ale neviem, ci pomohol. V kazdom pripade zahojene jazvy treba premastovat a nenechat ich vysusit.

Nena1

Moja skusenost s jazvami je takato: Najprv sa pekne hojili, potom asi cca po 3 mesiacoch (nepamatam si presne) sa zhorsili, ale neskor vybledli. Uplne, asi tak po roku. Velmi som ich sledovala a asi som si kusok jazvy rozsirila sama, ako som to stale obzerala. Teraz po reopke som uz mudrejsia. Jazvy nebudem vobec sledovat, telo sa s nimi vysporiada same. Na omlazeni som citala, ze jedna kocka ich vobec neriesila, nenatierala specialne nicim a mala ich fakt neviditelne a pekne zhojene. Mala to vkladane cez dvorec, ako ja. Asi tolko ;-)

LiluM3

All

Baby, stalo sa vám niektorej, že ste mali zo začiatku úzke jazvy, a po pár mesiacoch zhrubli? Ja som mala po dvoch mesiacoch celkom ok jazvy a teraz ich mam také akoby hrubšie a "rozmazané" do strán. Snáď časom aspoň vyblednú, som 5 mes po op.. :-/

LiluM3

nelik33

Ahoj, alergia to nebude, všetko periem stále v tom istom pracom prostriedku a niektoré to robia a niektoré nie. A svrbí ma to vlastne len na hornom okraji/leme košíkov. Ale asi kúpim nejakú stužku a skúsim to na ne našiť. Tým problém vyriešim, inak to asi nepojde :)

Stefani

Ahoj Nelik 33,
u Červeňa je to za 3000.Zaleží to od inplantatu. Mne to vypočital na 3005 pri eurosilikone TMM2 270.

nelik33

nena 1

Dakujem pekne za odpoved. Uz som si nasla diskusie cez to vyhladavanie, aj skusenosti s Mudr. Pikulom...este by ma zaujimalo ci viete aj o nejakom dalsom doktorovi okrem Pikulu a Cervena, ktory ma dobre referencie a zaroven cena operacie by bola okolo 2200 € a ktory posobi v ZV/ BB...v januari by som si chcela dohodnut konzultacie.

Co sa tyka ceny, chcela by som sa zmestit do tych cca. 2200 €, co by pri Pikulovi malo byt ok...a u Cervena by to bolo asi drahsie...

LiluM3

Ahoj, mna napadlo ci to nemoze byt alergia na praci prasok resp. avivaz. Mohla by si skusit zmenit praci prostriedok a nepouzivat vobec avivaz, mozno to pomoze.

LiluM3

Ahojte baby :)

Píšem po dlhej dobe. Som takmer 5 mesiacov po opke a mám otázku ohladne nosenia podprseniek. Nemám problém si nájsť podprdu už od tretieho týždňa po opke, všetky strihy mi sedia. Mám ale taký problém, že vela podprseniek ma začne svrbieť a pichať po pár minútach, hoci ten materiál vôbec nepichá a je hladký. Je to zrejme citlivosťou kože.
Má niektorá z vás takú skúsenosť?Zmizne to časom?
Čo sa týka jaziev, stále ich mám dosť viditelné a tá jedna je aj celkom hrubá.
Pravidelne po sprchy vždy natieram krémom pre hydratáciu, a už len čakám, kedy začnú blednúť.
Ďakujem za rady :)

Nena1

nelik 33
1. hore vľavo (je tam lupa) môžeš vyhladavat a filtrovat recenzie, ak zadaš nejake slovo /napr: Pikula). Tento doktor sa tu spomínal a v BB operuje ešte Dr. Cerveň.

2.Termin konzultacie je individuálny od doktora k doktorovi. Tyžden, mesiac, niekoľko mesiacov... Tak isto aj termin operacie. Podla toho, kolko pacientov ma konkretny doktor...

3. To isté platí aj čo sa týka ceny operície. Približe si nachystaj cca 3000,- eur. Ale, či budeš platiť o niečo viac, alebo menej, je to individuálne. Takže presnú odpoved Ti nikto nedá.

Co Ti ale mozem poradiť, obehni si konzultacie u viacerých doktorov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk