Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Stela123

Veru uz aby to bolo a vytesovali sa z novych prs. Aku velkost prs mas teraz? Ja mam take polky a ked si dam doma tricko bez podprdy no katastrofa. Ja musim nosit fajne vystuzenu puch up aby mi to spravilo aspon volake prsa.

kerstin

Lenkalili,
mas zle info. Eurosilicone aj Nagor maju najlepsiu zaruku - dozivotnu na kapsularnu kontrakturu a prasknutie, to nema ani Mentor.

1cokoladka1

Ahojte, ktoré máte okolo 450? Ja zvažujem od 425 po 500 a neviem si stále vybrať vhodnú veľkosť :( Číslo 500 ma desí, nosím konfekčnú veľkosť S a výška 172. Skúste poradiť. ĎAKUJEM

renatka71

Ivetka 58 ďakujem za odpoveď.
Dobre sa to číta ale aj tak sa bojím ale na tie konzultácie pôjdem ešte do BB lebo keď to tu čítam tak tam je to asi naj.A fotka aká prosím ťa.

ivetka58

Renatka71
Ked mozes chod na viac konzultacii,do galerie sa dostanes ked posles na adresu galeria@ zoznam .sk.svoju foto bez tvare,nezabudni na svoj nick

stela123

slniečko83. ......,,,,, Aj ja dúfam ze tie predoperacne dopadnú super sak potom dám vedieť dúfam ze budem schopná lebo ti ides 4dni po mne !! Uz aby to bolo !!!!!!!!!!

ivetka58

Avaya
Ak mas moznost chod na konzultaciu aj inam,a pokial sa chces dostat do galerie napis na galeria@zoznam .sk,daj svoju foto prs bez tvare a nezabudni napisat svoj nick

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk