Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

renatka71

Ahojte som tu nova a dlho som váhala z op až som sa rozhodla a bola som na konzultácii u MUDr. Viliama Juráška,doporučil mi anatomické ale našla som nie moc dobre referencie na jeho osobu tak teraz neviem čo a ako mimochodom ako sa dostanem na vaše galérie .

Lenkalili

Susy1982

Ahoj chcem sa spýtať akú si mala výšku a váhu pred opkou? Inak náádherne prsicka maš uplne wau :) :)

Lenkalili

evellina, ved ty si z PO ty si myslela asi ten interklinik prepáč pomýlila som sa...heej určite by som tak ďaleko necestovala maximalne za červeňom inak nehrozi, veď to je moc ďaleko a odbornikov mame aj na vychode, tiež som zvažovala valdmana ale neboli nijake recenzie tak som šla ku švehlikovi na kt. je vela kladnych recenzii :))

Lenkalili

evellina

ES nemaju doživotnu zaruku, ale nevieš že vlastne čo sa môže stať ako dôvod na výmenu? Okrem tej kapsuly? A tá je veľmi pravdepodobná? A cena je cca kolko tych implantatov? Ja sa vôbec nebojim aspon zatial :-) Takže ty si z BA?

srnkamala

baby....uz je to stvrty den od opky...a je to oveeela lepsieeee....len ma to kus svrbiiii...dneska som si dala na chvilku dole tu podprdu, len aby som si pozrela kozy...a som maximalne spokojna.....zo dna na den sa citim lepsie..tuto noc som uz skoro celu prespala...jooj strasne som rada,ze to uz mam za sebou...baby,ktore to caka..drzte sa! bude to stat za to

tomyum1

Caute baby

Odchadzam z nemocky... Spala som 3x po 15 min za celu noc! Priserne ma bolel (boli) chrbat!!! Kozy uplne minimalne bolia (info pre tie co pojdu druhy krat pod sval). Uz sa tesim na svoju postielku... Dr bol super, vsetko v poho, kozy som videla v lahu pri prevaze a kontrole, vyzeraju ok :-)

Deed ty ako?

Dakujem velmi vsetkym babam ktore ste na mna mysleli :-)))

tomyum1

Caute baby

Odchadzam z nemocky... Spala som 3x po 15 min za celu noc! Priserne ma bolel (boli) chrbat!!! Kozy uplne minimalne bolia (info pre tie co pojdu druhy krat pod sval). Uz sa tesim na svoju postielku... Dr bol super, vsetko v poho, kozy som videla v lahu pri prevaze a kontrole, vyzeraju ok :-)

Deed ty ako?

Dakujem velmi vsetkym babam ktore ste na mna mysleli :-)))

katuss25

All:bambulky radte v stredu idem uz na opku ja som uplne k.o nadcha mi vrazila az do ucha afta v ustach..predpokladam vsetko zo stresu uz sa bojim aj ked sa tesim...boli ste niektora chora?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk