Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

deed
juuuj tak to ti neviem povedat..ja som mala mat kontrolu vo stvrtok ked mi mala dat dole leukoplasty ale pomylila som si datum a sla som tam v piatok ked tam nik nebol uz :D hehe cela ja....no volala som doktorke tak mi vravela ze si ich mozem odlepit a masirovat,osprchovat sa stehy umyt mozem len opatrne osusit a neprelepovat len polozot gazu volne na nich...

mata125

katuss25
no dnes som uz 11 den po a je to uz dobre teraz ma viac svrbia tie prsia su este napnute tvrde ale ze to by malo zmäknut vraj....drzim ti prsty pi vela zazvoroveho caju z cerstveho zazvoru tu mi baby tak poradili a pomoze....a vela stastia pri opke potom daj vediet ako si dopadla precitam si :)

mata125

deed
ahoj.ja som 11 dni po opke a tiez ma strasne svrbia prsia,natieram ich tym kokosovym olejom ako tu baby radili...

deed

Tomyum1

Aj mna bolia rebra z tej podprdy a to ani tu bandaz nemam :(
Dokonca mam az na krku svalovicu z toho snazenia sa vstat.... Ale asi uz bude dnes lepsie lebo ma ti zacalo svrbiet co by mohlo znamenat ze sa to hoji:)
Liec sa drzkaj sa :)

tomyum1

Katuss25
Liec sa moja... Pripadne volaj mudr co mas robit, ci nasadit atb, napr trojdnovy summamed, ten rychlo zaberie.
Ja som na tom zle co sa tyka chrbta, tym, ze som este aj zabandazovana kvoli opuchu tak som totalne stiahnuta ze ma bolia cele krize, chrbat, sj rebra, neviem ani sediet, nie to este lezat... Prsia ale nebolia, minimalne pri ton prisernom chrbate ich necitim. V pondelok pojde bandaz dole snad to uz bude potom lepsie...

deed

Katuss
Ja som dobrala atb dva dni pred op, taky isty stav som mala a vsetko bolo ok za 3 dni atb len afty ostali :)
Tak ak inak nejde daj sa do toho

katuss25

Tomyum1:ako ti je?trpim s tebou uvidis vsetko bude ok musi byt...ja som preputa zazvoru hrdlo strasne dusi ma kasel v stredu mam ist uz son rozmyslala aj nad antibiotikami ale to asi nemozem:-(

tomyum1

Deed, assaabloy
Krasne!

Ja este neviem pridat foto, mam ich zabandazovane kvoli tomu hematomu, ja som ich vlastne zatial videla len v lahu...