Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

amy28

teraz isto nie...hlavne ze mi muz opakovane prizvukoval ze nech si to rozmyslim aby som potom "neplakala" ze su male,a ja ze TO ISTO NIE! a vidis :D
pisala som do tej nasej temicky :)

mata125

srnkamala
ja som bola na opke pred 8 dnami a poviem ti ze bolesti este mam vcera napr. perfektne a dnes ma boli viac pod pazuchami mam akoby opuch a aj taka pichlava bolest...napnute ich mam na prasknutie...tiez idem zajtra na kontrolu tak som zvedava co povie...dufam ze je vsetko ok...asi treba vydrzat :) parada trp sa vravi :)

henka88

Ahojte. viete mi prosím poradiť, kde nájdem tú galériu s fotkami? akurát dnes som sa tu zaregistrovala, lebo tiež rozmýšľam nad zväčšením a chcela by som sa rozhodnúť, aké prsia si dať :)

stela123

Teneriffe No ja som mala šťastie na konzultacke som bola začiatkom októbra a opku mi dal na január !! Mali sa sťahovať do nového ale volala som zo sestrickou a ze mam prísť zatiaľ na Novamed !! A ti ides na opku v septembri ???

shiela

Lenkalili
no tak 21.1. ti budem držať palce, potom napíš ako všetko prebiehalo, môžeš aj na mail azuritko022@gmail.com
tak to je aj môj sen mať konečne niečo na hrudi ale strach je väčší. budem to riešiť po novom roku.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk