Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Cokoladka1

Ahoj ja tiez zvazujem 500(vyska 177, vaha 59) tento tyzden mam konzultacku aj s vizualizaciou tak potom ukazem foto ako by to malo cca vyzerat...co sa tyka galerky ma tam par bab 500, napr. Matilda zo str.5 a este jedna kocka niekde okolo strany 8 ktora si davala dvakrat zvacsovat..tak kukni aspon tu matildu naozaj to ma krasne..

marikamarika

Tomyum1

Hlavne vela pohody pozitivnej nalady a oddychu...psychika cloveka vela spravi pri zotavovani..ja viem lahko sa to povie ale naozaj sa skus nesustredit na to najhorsie a zamestnavaj sa skor myslienkami na pekne veci ako napr aka budws krasna pod vianocnym stromcekom ;) vela stastia a daj vediet :)

marikamarika

Tomyum1

Hlavne vela pohody pozitivnej nalady a oddychu...psychika cloveka vela spravi pri zotavovani..ja viem lahko sa to povie ale naozaj sa skus nesustredit na to najhorsie a zamestnavaj sa skor myslienkami na pekne veci ako napr aka budws krasna pod vianocnym stromcekom ;) vela stastia a daj vediet :)

marikamarika

Renatka71

Ahoj ahoj, ja sa sice na konzultacku este len chystam (mam ju uz tento tyzden juchuu) ale v galerke uz som...takze musis napisat email na galeria@zoznam.sk a poslat tam svoju foto bez tvare, kocka prezyvkou zajacik ti vytvori konto a da pristupove heslo a meno a je to :)
A k tomu lekarovi, podla mojho nazoru ak si s nim neni nastopercent spokojna skus pokukat aj ineho s dobrymi referenciami, na fore sa opakuje dokola vela zvucnych mien sikovnych lekarov, neviem odkial si ale urcite pouvazuj...zverujes mu do ruk svoj zivot svoje telo a svoje peniazky tak aby bolo vsetko na 100% :)

Dada77

Tomyum1
Fuuu, neprijemne. Ja uz by som bola v prdeli. Mne to zacalo len trochu hnisat a uz som panikarila. Zlatik moc na teba myslim a drzim palce, nech vsetko dobre dopadne. Pis kazdy den ako to vyzera. Drz sa.

tomyum1

Katuss25
Bola som teraz u mudr, tak po vcerajsom zasahu to vyzera podstatne lepsie, snad to bude ok.
Ty var zazvorovy caj s medom a citronom, ten ta vylieci. Drz sa!!! :-)

deed

Katus
To je aj do hrdla aj do nosa v lekarni ti povedia, hned utekaj pripadne sa este v lekarni porad
A nemas doma nejake antibiotika nahodou?