Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

evellina

Ahoj aj ja som Presovcankaa :) :) ja som sa rozhodla ísť tam lebo tu som čítala dobré ohlasy naňho tak som mu napisala mail a objednala sa na konzultáciu. Keď som bola na konzultačke tak ako straaaaaašne milý charizmatický dr, áno ukazoval mi dievčatá s takou veľkosťou akú chcem ja, viacero fotiek, ty sa kludne pýtaj a on ti poukazuje. Na mililitre on mi odporúčal že menšie ale ja som mu ukazala fotku aku mam predstavu tak davame 420, čo sa týka značky pýtala som sa ho, ak máš záujem o konkrétnu značku on ti ju samozrejme objedná, inak pracuje s EUROSILICONE a som sa ho pýtala či sú nejaké podstatné rozdiely v tych implantatoch a on že cena :D takže podla mna ES je klasicky standard ja som spokojna že budem mať túto značku a nechcem meniť. Ale ak chceš tie mentor on ti ich samozrejme objedná. Choď skúsiť k nemu fakt konzultácia zadarmo a fakt taki su zlati aj sestrička. Určite choď tam a sa presvedčiš :) :) ja mam opku termin 23. januara :-))))

ivetka58

Srnkamala
Bolesti a rozne pocity budes mat dlhsie,neboj nic prejde to a budes sa vytesovat.kazda to znasame inak ,ja som uz pol roka po ale obcas veru zapicha aj teraz

teneriffe

Stela123 a slniecko83
dievcata, pls, ako dlho po konzultacii vám vyšla opka?
ďakujem, ja idem k cervenovi v septembri.
Dievcatam drzim palce dnes!!!

srnkamala

volala som..dvihla mi sestricka...zevraj to je normalne..mam byt v klude..jooj baby..ja sa uz tak tesim, ked to nebude boliet a ked si budem moct dat dole tu podprdu...ofacovana som..aj lepiacimi paskami pod podprdou aby vsetko drzalo ako ma..a tlaci ma a potim sa v nej ako prasa :D a sprcha? kdezee...nemozem to dat dole..tak si vlhcenymi obruskami utieram pod pazuchami....nuz...dala som sa na boj tak musim bojovat..pre krasu sa trpi

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk