Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

deed:bioparox je naco na hrdlo?chyta ma uz aj hrdlo streda je za dverami a ja sa toho datumu nevzdam len sa bojim narkozy ked som k.o...citis sa ako moc som na vas myslela drzala palce:-)
TOMYUM1:co sa to to porobilo?neboj bude vsetko ok len lez nenamahaj sa oddychuj urcite sa ti o zahaji nic von nepojde neboj bude dobre drzim palce

tomyum1

Deed
Ja som bola na opke vo stvrtok ako ty ale v zeleznicnej. A potom v piatok revizia u mudr na ambulancii. Ty si bola v interklinik ak si dobre pamatam?
Musim bojovat aby to dalej nekrvacalo a neopuchalo lebo inak som v kybli slusne povedane :-(

deed

Tomyum1

Fuuuuha a to ti robil v piatok???? Lebo tam robili nejaku lokalku.....
Ja musim teda este kuknut ako su na to lebo som ich videla len v lahu vcera, tak odfotim a pridam :)

Drz sa, hadam to je fakt len zilka, silno drzim vsetky prsteky. A teraz to uz mas ok?

deed

Kocky co uz mate po, kedy ste vedeli vstat same z postele a dokedy sa nesmiem pri tom opierat o ruky?
Akoze cvicila som predtym, ale az take super brusaky aby som sa dvihla cela, to moc nedam

Katus

Daj si homeogen 9 kazdu hodku jeden prvy druhy den a pripadne bioparox sprej - to je lokalne antibiotikum, ja mam tiez afty co sa mi pred op stali a nikomu som nic nepovedala a ani nikto mne ;)

tomyum1

Deed
Si sikulka:)
Ja som bola po opke rano uplne v pohodke ale doma mi zrazu opuchol jeden prsnik az po klucnu kost tak som rychlo volala mudr, takze asi praskla nejaka zilka a hematom, v lokalke otvoril ranu a cistil a zasil trvalo to asi 2 hodiny... Snad sa to da do poriadku inak budu musiet ist implose von, tak mi drzte palce baby... Som zufala... Asi najviac z bolesti chrbta, lezat sa mi neda a uz ani sediet...

katuss25

mata125:bojujem uz od stredy hrdlo nos:-(v stredu idem dufam ze ma neotoci domov..a ako sa citis 9den uzasny pocit vsak?tesim sa na foto a dakujem za odpoved

slniecko83

Stela123

Veru uz aby to bolo a vytesovali sa z novych prs. Aku velkost prs mas teraz? Ja mam take polky a ked si dam doma tricko bez podprdy no katastrofa. Ja musim nosit fajne vystuzenu puch up aby mi to spravilo aspon volake prsa.

kerstin

Lenkalili,
mas zle info. Eurosilicone aj Nagor maju najlepsiu zaruku - dozivotnu na kapsularnu kontrakturu a prasknutie, to nema ani Mentor.

1cokoladka1

Ahojte, ktoré máte okolo 450? Ja zvažujem od 425 po 500 a neviem si stále vybrať vhodnú veľkosť :( Číslo 500 ma desí, nosím konfekčnú veľkosť S a výška 172. Skúste poradiť. ĎAKUJEM