Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Dada77:-)mas take krasne prska ze wauuu ja keby mam take stojim nonstop pred zrkadlom:-)ale uz len 7dni a okukujem sa aj ja:-)

katuss25

Dada77:-)mas take krasne prska ze wauuu ja keby mam take stojim nonstop pred zrkadlom:-)ale uz len 7dni a okukujem sa aj ja:-)

bittersweet

Dada77 fakt wow, tie prsia mas urobene krasne! Bodaj by sa to aj na mne tak vydarilo! Ja mam strasne haluze u koho si to dat spravit! Baby riesila aj niektora z vas podobnu dilemu, ci neist do ciech ci rakuska, ja viem ze asi robim z komara somara, hlavne ked vidim vase albumy plne nadhernych prs! Ale aj tak mi vrta hlavou:)

slniecko83

Assabloy

Ja mam opku 20.1 a tesim sa ako male dieta na vianoce. Budem mat 450ml ES vysoky profil. Ty mas velmi pekne prska. Dufam ze aj mne sa tak pekne usadia ako tebe.musis byt velmi stastna a urcite si vychutnavas tie nakupi na tie sa tesim velmi. Ak vsetko dobre dopadne budem najstastnejsi clovek na svete

slniecko83

Amy28

Dufam ze si sa za moj prispevok neurazila. Ja len som nad tvojim manzelom rozmyslala preco ti to tak povedal. Ale hlavne je ze ty sa citis skvelo s novymi prskami a ze si spokojna. Ja mam opku za 6 tyzdnov a neviem sa dockat, pretoze moj pohlad do zrkadla ma uz riadne depta

assaabloy

Slniecko83
Amy28
aaaano presne tak som to nejako chcela napisat, to vsetko som sklbila do jedneho slova ''ziarlivost'' len som nemala odvahu takto popisat aby si sa neurazila, lebo nemyslime to zle. a ja sa tiez obcas neviem vyjadrit :)))) taku sexy woman si treba esteraz tak strazit ako doteraz ;)mozno by aj mal strach ze ta to velmi zmeni a mohlo by to zasiahnut do vztahu. :) ale cakaju vas isto pekne casy ;) drzim silno palce

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk