Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

All:bambulky radte v stredu idem uz na opku ja som uplne k.o nadcha mi vrazila az do ucha afta v ustach..predpokladam vsetko zo stresu uz sa bojim aj ked sa tesim...boli ste niektora chora?

evellina

Lenkalili....ja mam u Svehlika 7 januara konzultaciu, ale mam aj v Interklinik na 7 januara konzultaciu, lebo inac nebol.o nic volne a teraz sa musim rozhodnut, ze kam pojdem...ale asi k Svehlikovi, lebo si neviem predstavit, ze z Blavy cestujem este na vychod.
Na tie implose Eurosilikone mas potom celozivotnu zaruku?...lebo na Mentor je celozivotna, to znamena ze ked ich raz bude treba menit, tak platis len operaciu a implose dostavas zdarma, aspon tak mi to vysvetlovala kamoska, ona musela po 6 r. menit, lebo mala na oboch kapsulu, robil jej prsia Valdman v Presove.A tu druhu opku, platila len operaciu a nove implose dostala zadarmo.
Bojis sa???..lebo ja mam obrovsky strach, jednak z opky a potom ako sa s tym telo vyrovna...

sashinka1985

Juliana581,,viem je to vela,lenja mam strasne zly datum opky.7.1obvodna ma tyzden dovolenku pocas sviatkov.baby tu platili niektore 70ine 100.klinika kde budem operovana midali kontakt na jednu kliniku a tam to stoji 150.nech uz mam po nich lebo mauz z toho drbne. A uz budem len nedockavo cakat kedy budem mat opku.

Myshka001

stela123

ďakujem, dám vedieť :)

a ide niektorá k nemu v ten deň ako ja? :)

ostatné baby Červeňovky, ktoré to už majú za sebou, koľko od príchodu na kliniku trvalo, kým vás zobrali na operačku?

stela123

slniečko83. ... Tak asi budeme v novamede aj ja budem ešte volať !! Ja budem ma 435 anatom !! Stredy profil uz sa teším !! Dúfam ze to zvládneme !! Všetkým držím palce a tie co uz majú Gratulujem !!!! Uz len predoperacne ale tie mam až po novom roku !!!! A ti mas aké ??

Dada77

Anosa12
Mna zase permanentne v tych bradavkach "trha". Niekolko krat za den mi v tom sklbe, tiez som z toho mierne nervozna. A neviem ci si citala, ale jeden mam na cca pol cm este nezahojeny. Vysiel mi na tom mieste jeden steh von a ostala mi tam dierka, takze mi tam pekne krasne zaziva v stredu supol dva stehy. Zase tyzden nesprchovat a buducu stredu na kontrolu a vybratie stehov.
Tak snad sa nam to uz casom secko zahoji.

juliana581

sashinka1985

140 eur???!!!!! za predoperačné???? pane bože!!!!

ja som platila 30 eur a to sa mi už zdalo veľa! no teba hádam poslali na kliniku vykladanú zlatom...alebo neviem...

veď choď k svojej obvodnej lekárke a nech ti to urobí v rámci preventívky a ak nie, tak nech ti dá kontakt na niekoho, kto má kresťanskejšie ceny...lebo je to naozaj veľa..podľa mňa

slniecko83

teneriffe

Ja som mala konzultacku v auguste a tiez sa im uvolnil termin v januari tak mi ho dali,pretoze uz vtedy mali do maja plno.

Stela123

Tak to potom asi aj ja budem operovana v Novamed. Pred asi dvoma mesiacmi som volala so sestrickou a povedala ze ja uz na opku mam prist na nove miesto dala mi adresu aj cislo. Vsak buduci tyzden budem volat so sestrickou tak ona mi povie. Aku velkost a tvar budes mat implose?