Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

Lenkalili....ahoj, ty ides na opku k Svehlikovi???...uz si bola aj na konzultaciu ako som citala a vybral ti aj velkost.Ja sa tiez rozhodujem ci k Svehlikovi alebo do Interklinik.Napis mi viac ake mas pocity u SVehlika a hlavne videla si aj foto pred a po opke? ukazal ti nejake fotografie zien?Este ma zaujima ake implse si budes davat, ja by som chcela Mentor, to doktor objedna implantaty ake chceme, len pomoze vybrat ml???...prosiiim odpis, ja som Presovcanka :)

Dada77

Assaabloy,
to sme typicke my baby - keby mi niekto predtym ukazal fotku, ake mozem mat prsa, tak by som brala vsetkymi desiatimi. A ked uz ich mame... a zvykneme si na ne... uz sa nam mali. ;)))

Dada77

Deed myslim na teba ! Zdravim dokyho, dnes som bola u neho na kontrole. Skoro ma drblo !!! Na jednom kusku cca pol centimetra sa to nie a nie zahojit. Dnes mi tam v tom mieste nasiel trcat kusok stehu, ktory sa nevstrebal a vysiel von. No a ostala mi tam taka dierka, tak mi tam zaziva supol dva stehy. Fuuuuuj.... Jake sme my baby sproste, co vsetko neurobime aby sme boli krajsie, nie ?! Dufam, ze to stoji za to.
Kocky drzte sa. A pisteeeee !!! ;)

srnkamala

v utorok idem na kontrolu...tak hadam to dovtedy prejde...dufam,ze mi povie ze mam vsetko ok a aj ja budem spokojna

cuculka

Smkamala
Ja som mala bolest skor ustupujucu, ale kazdy moze mat ten pribeh iny.. urcite zavolaj dr ja som mu volala stale

cuculka

Deed
Nebooj budes sexica:))) myslime na teba.. drz sa.. joooj baby drzim palce aby secko bolo ok:) piste a setrite sa

deed

Tomyum1
Aj ja idem zajtra, tak drzim prsteky a nech nam to vsetko dobre dopadne ;) :)

All
Ked tu tak vsetky pisete ze vacsie by ste este brali, normalne som na pochybach ze ci ten stredny plus 325 nebude malo :( ale asi to uz moc nezmenim vsak?
A aj tak si myslim, ze ich vsetky mate strasne krasne a uz sa na ne aj ja tesim, o 9 zajtra teda prichod a o 10 opka