Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Ahojte
Viete mi niektora poradit?opku mam v marci,idem k Cervenovi len asi by som chcela zmenit velkost inplantatov a neviem ci mam najskor volat sestricke alebo do siklienky?inplant.si musim objednat sama a neviem podla coho si mam tu velkost objednat,tak teraz neviem co mam robit...dakujeeeem moc za radu :)

Trinity Orion

Mata 125
Ahoj:)No vidis,uz ked si sama vstala bude fajn:)Ja som rada ze doma dobre spim,toho som sa bala najviac.Inak sa citim dobre,len ma strasne svrbia,tiez ich mam akoby naliate ,ale opuch mam akoby pod pazuchami,cely ten deltoidny sval,to ma vlastne aj najviac bolelo po operacii a teraz to opuchlo riadne,ale z toho si nic nerobim,to su normalne veci,len ta ranka po drene ma morduje,este aj vecer mi to trocha tieklo,tak uz nad inym nerozmyslam,len nad tym sa znervoznujem,aby bolo vsetko v poho.Ja som si vcera rozopla podprdu,ked mi to sestra prelepovala,podla mna ked si to na chvilu rozopnes,nemoze sa nic stat,aj som to niekde citala,ze na par minut vyvtrat sa mozua uz aj z logiky mi to vychadza.Teraz je to este take maskovatelne,uvidime v lete:)Ani moj otec nevedel,lebo by stresoval pred operaciuo,teraz mu to uz mama povedala,ale este sme sa nestretli,tak uvidim..:)Tak sa drz zatial:)

mata125

trinitiorion
ahoj no mne je uz dnes o trosku lepsie len mi dost opuchli mam pocit ze mi praskne podprda...aj ty to tak citis?myslis ze by som si mohla na chvilu rozopnut tu podpiru?uz som sa dnes aj sama zdvihla z postele :)ano videla som tvoju fotku no mala si ten jeden prsnik v horsom stave...ja som tiez nechcela bomby...zatial si ani mama nic nevsimla :D

Trinity Orion

mata 125
No ked si uz pozrela,tak vies,ze som to mala dost biedne....aj ja ich nemam moc velke,podla mna take prirodzene,tiez to nebude kricat,ze silikonove bomby,to by som ani nechcela.Mne dnes vytiekla trocha taka krvava tekutina z tej rany po drene,tak som si dala dole podprsenku a sestra mi to prelepila,trocha stresujem,ale tak myslim,ze zbytocne,ranka je pekna cista,nevyzera to zapalene,asi sa to skor este cisti...Aj ja mam 1 a pol rocnu malu,takze je to take no...pyta sa na ruky.Uz nech sme fit,velmi sa na to tesim:)

assaabloy

marikamarika
ja na tvojom mieste by som nechala odstup.ak teda chces pocut nazor. ja mam uz po opke a nie tak davno,je to 8tyz.este by som povedala ze tetovanie nejakych 4-5tyzdnov po opke by si dala v pohode, ono uz potom sama budes citit kedy je ten spravny cas. ale pred by som nedala.po opke budes sa musiet zotavovat a na chrbte uz celkom nie. lezat sa da iba na chrbte preto baby tu pisali ze chrbat boli.ja sama som vykladala nohy kade sa dalo len aby som zmenila troska polohu. a to tetovanie cerstve by ti vadilo, predsa aj oto sa treba starat. po opke si daj dokoncit tetovanie a uz bude uuuplne tip-top ;)

mata125

TrinitiOrion
ano mam tri deti.jedneho uz dospeleho a dvoch malych harantov...ja som dreny nemala ze nebolo treba neviem podla od coho to zavisi...aku mas vlastne velkost?idem pozriet do galerky aky si mala zaklad...ked som si na ne pozrela zvrchu zdali sa mi male ale ked som vyzliekla koselu tak mi stacia v pohode...ani moja mama si nic nevsimla ze mam robene jej som totiz nic nevravela :)

marikamarika

Assaabloy

No ja tetko mam na chrbte len koli tehotenstvu ho nemam dokoncene..preto som uvazovala ked uz mam odkojene sa secko a mala uz ma dva ze by som si ho komecne dala dokoncit, len neviem ci sa to moze kombinovat s operaciou ci tam nema byt nejaky dlhsi odstup alebo tak...

assaabloy

marikamarika
ja mam tetovanie na boku a hojilo sa mi to asi dva tyzdne boli take citlive potom vobec uz nie :) takze dva mesiace isto vpohode. dnes ked tak uvazujem, preto, ze je na boku tak by som ho dala po opke,na chrbate isto po opke... inak je jedno kedy ho das..ale nechaj si aspon par tyz odstup. po operacii budes dost ubolena ajtak.

marikamarika

Baby mam technicku otazku, neviete ako je to s tetovanim? Ak by som mala tetovanie kdekolvek na tele ale stare mozno mesiac dva pred operaciou je to problem? Ci je to uplne jedno ked uz je zahojene?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk