Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

MirusQa555
ahoj, na tento email som ti uz posielala spravu,davno, neviem ci ti nedosla, alebo co sa deje, skusila som aj teraz taku kratku, ci vobec dojde. na fb je tam ich niekolko s takym menom.neviem ktora si aku profilovu fotku mas..take babatko v ruzovom??? no dufam ze sa najdeme. ja som sa takto spojila este s jednou babou z fora, s tou co som jej dala termin u dr.cervena. opku mala skor nez ja o tyzden :) vyzera uzasne a co bolo premna prekvapenim, v oktobri opka a v novembri sa toto zlate dievca vydavalo uz s novymi prsiami ziarila krasna zena no neskutocne. a velmi som sa potesila.
ja mam finalnu velkost ked uplne nevystuzenu tak 75C a ked colen troska tak 75D no a push upku som este asi ani neskusala ani nemozem vraj este tak to budu dostatocne velke :) ja mam okruhle. vsetko vlastne opisane vo fotkach v galerke, stredny profil. jeden 325 a jeden 375ml. s lekarom velmi velmi spokojna, ja som sa na jeho adresu vyjadrila okrem toho ze je lekar a tak profi a priatelsky, ked som ho pocula ropzravat po telefone s manzelkou a potom s jeho dcerou sanka mi padla, ten clovek je tak zdvorily tak mily vlastne ku vsetkym okolo seba...ja to velmi obdivujem a velmi sa mi to paci.no nic snad sa najdeme na fb nech piseme :) tesim sa ze si sa ozvala :)

bittersweet

Cuculka budem to musiet veru presnorit, mne zatial dvaja dr.nezavisle odporucili polytech, dr.paliatka u ktoreho si spominala ze si bola ty mi to odvovodnil tak, ze v pripade anatomov tuto znacku kvoli tvaru preferuje a ze pre mna ideal podla neho, ale samozrejme sa mozem rozhodnut aj pre ineho vyrobcu.

Dalsi dr.spominal len to, ze vsetci vyrobcovia maju dozivotnu zaruku na prasknutie implosov a ze mentor aj na kapsularnu kontrakturu, ale ze ked pride na lamanie chleba nejde to tak hladko. Na nagor som sa nepytala.

cuculka

Bittersweet
Podla mna ani nie v kvalite ale urcite v zaruke.. ja mam nagor tie maju dozivotnu zaruku, myslim ze to ma aj mentor ale plolytech nie.. odporucam kuknut recenzie a ich stranky.

MirusQa555

assaabloy

Uz som videla foto.Som si nasla stranku,heslo a vsetko k tomu v e-mailoch,boze:))
Su perfektne,velmi pekne.
To bola radost ked si sa prvy krat pozrela do zrkadla a nieco tam videla co?? :))
Ved to poznam podla seba:))
A ty mas anatomy,alebo okruhle??

MirusQa555

assaabloy

Som rada ze sa mas dobre:))
Ja teraz nosim velkost B,C podla toho aka podprda.A co ty aku mas teraz velkost??A ako si bola spokojna z doktorom?No a na kontrolu mas prist kedy??Skoda ze to vsetko nejak nevyslo:(
Moj e-mail je miroslavaolejnikova@gmail.com
A ak mas skype,alebo facebook tak mi napis,mozme byt v kontakte aj tam.
Rada by som si pozrela galerku,ale zabudla som heslo a uz ani neviem na akej stranke to je,skusim pohladat v e-mailoch a uvidim co poriesim.Ja som na teba myslela stale,len som tu koli istym veciam nemohla chodit.
Deti super,tri dni som bola mimo a potom som sem tam aj ja okolo nich lietala:))
A to ty si v akom meste v zahranici vlastne??

Trinity Orion

mata 125
no to mas iba o malicko mensie ako ja.Dnes som sa konecne prvu noc aj ja vyspala ,iste aj to,ze uz som bola doma spravilo svoje a veru,tym,ze som sa nehybala celu noc,rano som mala aj ja co robit aby som si sadla a kym som sa troska rozhybala,ale teraz je uz dobre,aj som navarila,skor citim take svrbenie,ako ked sa nieco uz hoji a tie dierky,co mi vcera vybral dreny ma trocha stipu,ale to je este cerstve,naozaj je to tak,ze kazdym zobudenim sa citim lepsie:)Ty mas aj deti?

bittersweet

ozaj baby, je nejaky rozdiel medzi mentorom a polytechom v kvalite, alebo mate info ze by bola niektora znacka lidrom na trhu? mne zatial dvaja nezavisli dr.povedali ze podla nich je to take vyrovnane.

myslite si, ze po mesiaci by som bola schopna dovolenkovat?

bittersweet

bianka77 to fakt je sekcia horsia? tak takato info ma celkom tesi, lebo veru mne aj ta sekcia prisla v danom okamihu strasna a to som uz mala po 24hodkach maleho na krku!:)

zoe23 dik za tu davkovaciu schemu, jasne ze keby som sa na to dala, radsej skonzultujem!

katuss25

Mata125:mas aj lieky nejake?tak som sucitila s tebou ked si pisala ze sadas do auta a ides na to ja idem 18 tak bolesti ako svalovica?

mata125

TrinitiOrion
ja mam 300ml,sp,mentor anatomy....ja som spala celu noc co som prekvapena...rano mi musel muz púomoct vstat :)no bolesti mam taku riadnu svalovku,tazsie sa mi dycha neviem ci aj tebe a ten chrbat boli...no ale dala som sa na to tak musim vydrzat...ruky uz dvihnem tak ze si zacesem aj chvost na hlave :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk