Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

MirusQa555
ahooooj :) no neverim vlastnym ociam :) kolko ja som ta nahladala :) mohli sme si vymenit aspon email adresy.ako sa mas? ako prsia? aku mas vlastne finalnu velkost? a ako si to zvladala s detmi. ja som bola na slovensku nejakych 6tyzdnov. podarilo sa mi prvykrat za cele roky co som mimo. ale uz som prec :( nevadi, pridem znova niekedy. vsetko dopadlo dobre, bola som pri Svehlikovi ak mas cas pozri fotky ale pridam nove zajtra asi dnes uz nestiham. zbehlo to vsetko velmi rychlo a uz mam 8tyz po opke. napis email, aspon ti obcas napisem ak by si z fora ''zmizla'' ono nie kazdy den sa da pozriet na forum co je jasne, ale nasla som tvoj odkaz zo vcera :) dakujem ze si si spomenula:)
tomyum1
ahoj dakujem, vsetko je ok,prsia troska obcas pobolievaju ked ich namaham.inak som uz naspat v normale. nove miesto uplne nove starosti, hladam byvanie, pracu, registrovanie v novom meste, kupit auto, fakt sila zase odznova zacinat..len sa zacina o cosi lepsie :) lebo mam perfektne prsia :) dokonca som tu mala tri tyz rodicov, zajtra odchadzaju. o chvilu vianoce, tak snad do vianoc vybavim este viac veci nech su pokojne a pekne :) a ty ako sa mas?
Lenkalili
ja by som sa priklonila ku gulatym, ale to preto ze mne sa pacia, a postavu mas taku mozno podobnu mojej o par kil menej :) a ake velke ste vybrali v ml.??? inak poznam kocku co bola u dr.cervena a ta nemala voooobec ziadne prsia teraz mam velmi velke na jej postavu, ale kazdy ma iny vkus, no fakt utla zena mala a take bomby ze mne osobne sa to uz nepacilo, hoci sama by som chcela vacsie, ale mam inu postavu. je to vsetko take diskutabilne. treba velkost prisposobit svojim predstavam ale aj postave a tak. drzim palce kludne sa pytaj co potrebujes :)

MirusQa555

Lenkalili

Odporucam uz len koli tomu ze je strasne zlaty a ja od prvej chvile co som ho videla,tak o inom som ani neuvazovala.Ved chod skusit na konzultaciu a sama uvidis,vies ako 100 ludi 100 chuti :))
Ale ja verim ze budes spokojna,este aj sestricka a pana doktora ocko je tiez strasne zlaty,on tam je totiz ako anesteziolog a on by ti daval aj narkozu,ja za seba mozem povedat ze som bola veeeeelmi spokojna a keby som sa mala rozhodnut znova uz by som nemenila :))

MirusQa555

assaabloy

Ahoj uz som ti pisala vcera,ale nejak si neodpovedala.Vies koli detom som nejak nestihala nic a nie to este chodit sem,aj ked som chcela vediet ako si na tom bola a ako si dopadla.
Ja sa mam uz davno super,pre mna boli po opke njhorsie prve tri dni a potom uz pohodka,A co ty ako si to zvladala a zvladas??

MirusQa555

Lenkalili

Ahoj ja som bola z doktorm Svehlikom velmi spokojna a odporucam.Zajtra spravim nejake foto a dam.Aj ked neviem lebo uz aj heslo do galerky som zabudla

zoe23

bittersweet
radsej ale povedz doktorovi ak si ich budes chciet posunut, lebo hovorim, to zavisi od lekara, ktory co preferuje. Ja som jedla 2 tabletky denne podla navodu lebo som si uz nepamatala davkovanie od gynek.,ved ona/on ti povie ako presne a ma sa to zacat brat najmenej 3 dni pred ocakavanym začiatkom menštruacie, a ked prestanes ich brat, tak na 2.-4.den to dostanes a to je cele. Tak mozes si bud posunut tu menštr. ktoru mas mat pred opkou tak ze budes jest tablety a vysadis ich niekedy po opke alebo si posunies este tu predoslu menštr. tak, ze tabletky prestanes jest napr. 10dni pred opkou,nasledne sa ti pustia a do operacie ti skoncia.Ja som to urobila tou druhou moznostou, lebo po operacii mozes aj vracat a by si tabletku vyvratila-ale to je zas individualne, ja som napr. nevracala:)

juliana581

assaabloy

vieš ja som bola na konzultácii u dr. červeňa, ale bohužiaľ termín operácie mi u neho nevyšiel....nijako mi to nevyhovovalo...kvôli práci a pod.
on mi navrhol anatomické no dr. švehlík sa prikláňa k okrúhlym....a teraz neviem :- (

katuss25

Tomyum1:ja mam sarkanov doma dvoch:-)nech zdobia dufam ze do vianoc budem ok?dreny to su tie vyvody s prs?vsade to nedavaju ci hej?ty uz si raz bola vies co to je a davas gule?len pekne zostan aj na noc doma si tolko kludu neuzijeme:-)12 ides vsak?myslim na teba:-)

Trinity Orion

tomyum 1
Ahoj:)Tak najprv pri kresleni mi vravel,ze to bude 400 a 375 ,ale ze to bude este premeriavat a nakoniec mi dal 425 a 375,ja som mala ten rozdiel fakt velky,vnutornu stranu laveho prsnika som nemala vobec vyvinut,takze uplnu symetriu som vobec ani necakala,ale dnes som si ich pri preveze videla aspon poleziacky a bola som uplne v soku ako to spravil,vravel mi,ze bojovali dlho,aby to bolo co najlepsie.Tri hodiny trvala operacia,aj bradavku mi musel posuvat,takze ak sa nic nepokazi,budem najstastnejsia..este mi idu tak od seba,ale nerobim paniku,alebo to tu baby casto pisu,ze sa musia usadit.Aj tebe sa to blizi,budem ti drzat palce a naozaj ti odporucam aspon 1. noc ostat v nemocnici.Aspon ja si neviem prdstavit ako by som to zvladla,ten prvy den je taky o nicom,ale potom sa uz da.Na vianoce aj ty uz budes fit:)

tomyum1

Trinity orion
Gratulujem k prskam :-) ake implose nakoniec mudr zvolil? Uz si si videla prska, ci nenakukas radsej?

tomyum1

Assaabloy
Ako na novom posobisku, uz si si zvykla? Didi vsetko v poriadku? Som zvedava na nove foto, ako sa kocky usadili :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk