Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Trinity Orion
Tomyum1
dakujem pooperacnu nosim poctivo nonstop a to mam 8 a pol tyz po opke od buduceho tyzdna mozem nosit cez den normalnu a potom 5mesiacov este na noc pooperacnu, tak radsej k tomu pristupujem poctivo nech sa usadia ako maju. :)

tomyum1

Katuss25
Dreny davaju niektori lekari ak vela krvaca aby sa nevytvorili zrasty a aby bol mensi opuch. Rozhoduju az pri opke. Uvidim ake to bude teraz, uz by mala byt bolest mensia pri druhom raze pod sval, uz je kapsula vytvorena. Uvidime...

Trinity orion
Ja som tiez bola aj na konzultacke u tvojho mudr mladeka, on je sympos a tiez precizny. Mne povedal, ze podla povodnych foto pred by daval rozdielne velkosti ale ked videl potom vysledok ze nie, lepsie budu rovnake, pri vyssich ml sa rozdiel strati. Idem ale do ba na opku, nemusim cestovat. Na dr paliatku su len dobre referencie. Uz len 4x sa vyspim a idem na to :-) vacsi stres mam ako to utajit pred celou rodinou nez zo samotnej opky :-)

Trinity Orion

mata 125
Tak to bude asi bezne,potrebuje to svoj cas,podla mna aj mesiac potrva,kym zmiznu opuchy a bude vydiet realny vysledok.Tak som zvedava ako si dopadla,ale iste si to s tou podprskou zvladla:)Aj ja robim mensie prace,to sa ani neda inak a muz ide uz zajtra do roboty a aspon to najnutnejsie okolo malej musim,ale na ruky ju nedviham,fakt len lahke veci,dnes sme boli troska aj vonku sa prejst,dobre to padlo,lebo takto ked som len doma iba sa sledujem a potom mam nervy..Sama som zvedava na finalny vysledok,podla mna asymetria nejaka tam bude,ale urcite to bude neporovnatelne s tym,co bolo.Ty kedy chystas pridat nejake foto?A ozaj,kedy sa mozes osprchovat?Ja na siesty den vraj,co je v utorok,som zvedava ci sa mi tie leukoplasty neodlepia..

slniecko83

Luky2112

Ahoj ja mam u Cervena opku v januari a tiez si budem objednavat inu velkost ale pred tym som volala sestricke a spytala sa na to. Ona povedala ze pacientky by si nemali objednavat inu velkost ako urcil doktor,ale ja som jej to vysvetlila ze preco chcem inu a ona si to tam zapisala. Mne doktor navrhil 400 a potom 450 ja som sa nevedela rozhodnut tak potom doktor povedal 400. Lenze ked som si doma pozerala rozdiel medzi velkostami tak tam je maly rozdiel a to povedal aj doktor. Zavolaj sestricke. Ty chces zmenit na vacsie?

mata125

Triniti Orion
ano presne ja to mam tiez pod pazuchami opuchnute....dost hybem rukami aj som uz riady poumyvala a take mensie prace...tak dufam ze sa nic nestane..chcem byt pohybliva ako najskor to pojde...na chvilu si ju rozopnem len sa bojim ze nezapnem spät :)ze bolesti nepustia...mna skor svrbia pod leukoplastmi..aj ty sa drz a som tiez potom zvedava na foto :)co ti vymodelovali :)

marikamarika

Assaabloy

Dakujem za radu...nebudem to silit ked som vydrzala do teraz tak uz pockam :) do leta aj tak casu dost..

Luky2112

Ahojte
Viete mi niektora poradit?opku mam v marci,idem k Cervenovi len asi by som chcela zmenit velkost inplantatov a neviem ci mam najskor volat sestricke alebo do siklienky?inplant.si musim objednat sama a neviem podla coho si mam tu velkost objednat,tak teraz neviem co mam robit...dakujeeeem moc za radu :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk