Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

assaabloy

vieš ja som bola na konzultácii u dr. červeňa, ale bohužiaľ termín operácie mi u neho nevyšiel....nijako mi to nevyhovovalo...kvôli práci a pod.
on mi navrhol anatomické no dr. švehlík sa prikláňa k okrúhlym....a teraz neviem :- (

katuss25

Tomyum1:ja mam sarkanov doma dvoch:-)nech zdobia dufam ze do vianoc budem ok?dreny to su tie vyvody s prs?vsade to nedavaju ci hej?ty uz si raz bola vies co to je a davas gule?len pekne zostan aj na noc doma si tolko kludu neuzijeme:-)12 ides vsak?myslim na teba:-)

Trinity Orion

tomyum 1
Ahoj:)Tak najprv pri kresleni mi vravel,ze to bude 400 a 375 ,ale ze to bude este premeriavat a nakoniec mi dal 425 a 375,ja som mala ten rozdiel fakt velky,vnutornu stranu laveho prsnika som nemala vobec vyvinut,takze uplnu symetriu som vobec ani necakala,ale dnes som si ich pri preveze videla aspon poleziacky a bola som uplne v soku ako to spravil,vravel mi,ze bojovali dlho,aby to bolo co najlepsie.Tri hodiny trvala operacia,aj bradavku mi musel posuvat,takze ak sa nic nepokazi,budem najstastnejsia..este mi idu tak od seba,ale nerobim paniku,alebo to tu baby casto pisu,ze sa musia usadit.Aj tebe sa to blizi,budem ti drzat palce a naozaj ti odporucam aspon 1. noc ostat v nemocnici.Aspon ja si neviem prdstavit ako by som to zvladla,ten prvy den je taky o nicom,ale potom sa uz da.Na vianoce aj ty uz budes fit:)

tomyum1

Trinity orion
Gratulujem k prskam :-) ake implose nakoniec mudr zvolil? Uz si si videla prska, ci nenakukas radsej?

tomyum1

Assaabloy
Ako na novom posobisku, uz si si zvykla? Didi vsetko v poriadku? Som zvedava na nove foto, ako sa kocky usadili :-)

tomyum1

Katus25
Predoperacne boli vcera s tym ze ak by neboli dobre vysledky z krvi mi budu volat, nevolali, tak je snad vsetko ok. Ked som bola v nemocke na tych vysetreniach a pricuchla nemocnicnej atmosfere, chytila ma mierna panika... A este ked anesteziolog povedal, ze ak bude vsetko ok a nebude treba davat dreny, mozem ist uz v den opky vecer domov, fuuu, k mojmu 4r sarkanovi... Radsej prespim v nemocke aj ked tam hodina trva aj tri hodiny...
Tebe sa to blizi tiez, budes mat pekny darcek pod stromcek... Kto bude vesat ozdoby ked nebudes moct dvihat ruky hihi? :-))

cuculka

All
Baby naozaj kazdy den je lepsie a lepsie.. ja som uz cca 3mesiace po opke s uz ani neviem ze som na niakeh bola.. AZ SAMOZREJME NA DEKOLT! Je to uzasny pocit.. konecne MAM krasne prsia.. nemusim si davat push up.. chvilku si samozrejme musite vytrpet bolest kym sa zahoji ranw ale stoji to za to! Strasne sa tesim na leto a tie nenormalne plavky co si budem kupovat:))) uz som s nimi bola aj snowbordovat a vsetko v pohode.. takze myslite ake kocky ste s krasnymi novymi prsiami a bolest hned prejde:) chceeeeeem letooooo:)

assaabloy

juliana581
Susy1982 ma prave anatomy ak dobre pamatam. pozrela som tvoju fotku, no viem si predstavit aj okruhle na tebe. ale to iba moj nazor. neries to, ci to lekar zvladne, lebo on je profi robi aj anatomy aj okruhle bez rozdielu. rezy robi v prsnej ryhe aj v podpazusi. a on vie operovat, tu uz ide iba oto, co ty chces a co sa ti paci. okruhle su zvrchu prsnika viacej viditelnejsie akoby vyssie polozene.anatomy skor take prirodzenejsie ale stale pekne. konecne rozhodnutie je na tebe. ja mam okruhle stredny profil ale mne sa velmi pekne usadzaju. uvidis ked poslem fotky do galerky. a aku velkost ste vybrali?

katuss25

Kocky tak zavim v dobrom co to mate za sebou ja idem 18.12 a uz ma chyta stres zajtra mam dostat menzes sa bojim ze sa posunu umele posuvanie mam zakazane kocky gratulujem k novym prskam :-)
Tomyum1:uz sa ti to krati co predoperacne?

Trinity Orion

Mata 125
neboj,zajtra ti uz bude urcite o vela lepsie.Ja som sa dvihala sama uz prvu noc,koli tomu chrbatu,nevydrzala som lezat a dnes som zistila,ze mam poriadnu svalovku na bruchu z toho :)Ja som dnes uz bola aj v obchode a tak,v podstate cez den pohodicka,ale noci sa uz teraz bojim,co zas bude...musime vydrzat,co uz,snad si aj na ten spanok na chrbte zvykneme.A ty mas ake implose?Nejak som to tu nepostrehla.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk