Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

All
Baby naozaj kazdy den je lepsie a lepsie.. ja som uz cca 3mesiace po opke s uz ani neviem ze som na niakeh bola.. AZ SAMOZREJME NA DEKOLT! Je to uzasny pocit.. konecne MAM krasne prsia.. nemusim si davat push up.. chvilku si samozrejme musite vytrpet bolest kym sa zahoji ranw ale stoji to za to! Strasne sa tesim na leto a tie nenormalne plavky co si budem kupovat:))) uz som s nimi bola aj snowbordovat a vsetko v pohode.. takze myslite ake kocky ste s krasnymi novymi prsiami a bolest hned prejde:) chceeeeeem letooooo:)

assaabloy

juliana581
Susy1982 ma prave anatomy ak dobre pamatam. pozrela som tvoju fotku, no viem si predstavit aj okruhle na tebe. ale to iba moj nazor. neries to, ci to lekar zvladne, lebo on je profi robi aj anatomy aj okruhle bez rozdielu. rezy robi v prsnej ryhe aj v podpazusi. a on vie operovat, tu uz ide iba oto, co ty chces a co sa ti paci. okruhle su zvrchu prsnika viacej viditelnejsie akoby vyssie polozene.anatomy skor take prirodzenejsie ale stale pekne. konecne rozhodnutie je na tebe. ja mam okruhle stredny profil ale mne sa velmi pekne usadzaju. uvidis ked poslem fotky do galerky. a aku velkost ste vybrali?

katuss25

Kocky tak zavim v dobrom co to mate za sebou ja idem 18.12 a uz ma chyta stres zajtra mam dostat menzes sa bojim ze sa posunu umele posuvanie mam zakazane kocky gratulujem k novym prskam :-)
Tomyum1:uz sa ti to krati co predoperacne?

Trinity Orion

Mata 125
neboj,zajtra ti uz bude urcite o vela lepsie.Ja som sa dvihala sama uz prvu noc,koli tomu chrbatu,nevydrzala som lezat a dnes som zistila,ze mam poriadnu svalovku na bruchu z toho :)Ja som dnes uz bola aj v obchode a tak,v podstate cez den pohodicka,ale noci sa uz teraz bojim,co zas bude...musime vydrzat,co uz,snad si aj na ten spanok na chrbte zvykneme.A ty mas ake implose?Nejak som to tu nepostrehla.

sashinka1985

Deed super!!! Akurat som dnes na teba myslela ako si dopadla s vysledkami.som rada ze je to ok.:-) tak moja o par dni ta to caka a jupii nove prsicka na svete:-) a dakujem za info

deed

Sashinka
Ak je zachovany profil tak je rozdiel len sirka, ak by si menila profil tak aj ml sa menia...
Ja som dnes bola na vysledky pooperacne a vsetko je ok, takze vo stvrotk o 10,00 :)))
A bola som aj u racza ze ci nie vysoky profil a povedal ze s mojimi prsiami by to vyzeralo uz umelo, takze sme dohodli stredny plus 325ml, uz sa neviem dockat, aj radost aj stres ze ako to potom budem fungovat ;)

sashinka1985

Dievcata je velky rozdiel vo velkosti 295 a 320mentor stredny profil?sa mizda ze doktor hovoril o tom, ze rozdiel je v sirke ale nie som si ista. Ja som z toho cim viac to kukam na nete vacsi idiot.

juliana581

assaabloy

dakujem :-)

už som bola na konzultácii, operáciu budem mať o 3 týždne, len sa ešte rozhodujem medzi anatomickými a okruhlými ..neviem vôbec...preňho by bolo určite jednoduchšie robiť s okruhlými a bojím sa, že by to s anatomickými nezvládol rovnako dobre..neviem :-(

bianka77

bittersweet
cievkovanie je podla mna uplne zbytocne..normalne sa da ist na WC. Sekcia je podla mojho nazoru omnoho horsia...:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk