Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

1cokoladka1

Ahojte, pred vyše rokom som si dala 300ml eurosilicone guľaté. Vyzerajú pekne prirodzene a usadili sa. Zvažujem však väčšie (ked umelé, tak poriadne;)) Neviem či 450 alebo 500. Deti som ešte nemala, tak ma číslo 500 trochu desí a nechcem zachádzať do extrémov :( Aký je váš názor? Mám výšku 173

simca simcs

Cuculka

no Tu prekliatu stahovacku nosim Len Sa mi v nej tazko dycha tak som si ju povolila.ak chcem aby mi tie prsia vyezerali normalne tak ju musim mat vkuse tak velmi stiahnutu?
nechcem vyzniet hlupo ale neviem co znamena mat vysoky profil :D

cuculka

Simca
Hej stahovacia ti ich este pritlaci k sebe:) len ju treba stale nosit. Mas asi vysoky profil ze?:) aj ja ho mam.. vtedy idu prsa viac do spicu ako do boku

cuculka

Martina dada marika
Ja som antiku nevysadila.. dr mi nepovedal a potom pred opkou mi povedal ze uz vysadzat nemam.. osobne si myslim ze ked vysadis skor tak sa nic nestane. Ze napr teraz..

Baby po opke kedy mozeme zacat spavat na bruchu??

simca simcs

Ahojte.mam tri dni po operacii a samozrejme mam Este bolesti a viem ze to bejaku dobu potrva Kym Sa ten tvar upravi ale teraz Sa mi zda ze ich mam dost daleko od seba a spicate.je to v poriadku??

Dada77

Martina83,
aj ja som mala napisane, ze treba pred opkou vysadit antikoncepciu. Ja ju neberiem, ale liek, ktorym sa to upravuje, aby si nedostala, sa vola NORETHISTERON.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk