Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Cuculka
A anesteziolog mi povedal ze mi netreba kompresne pancuchy ved budem hned behat???!!! :-))) fakt vtipnyyyy :-)

tomyum1

Cuculka

mudr vybral nagor okruhle 560 extra vysoky profil. Maju priemer 13 cm tolko mam teraz, takze pojdu viac dopredu a teda (dufam) v podprde viac k sebe.
Ja chcem take pekne cicusky ako mas ty:-)

Ty uz uplne v pohodke secko, ani nevies ze si bola na nejakej opke, ze? Sa mas... Ja este tyzden stresu :-)

Ada 77

Ahojte baby,píšete tu o stahovacích podprdách že si ich povolíte,stiahnete atď.Ja mám len takú na háčiky a zips mne sa nedá stiahnuť.Myslíte že aj tak sa mi dajú prsia k sebe?Už mám 5týždňov po a zdá sa mi že sú stále rovnako od seba.

cuculka

Simca
Vysoky profil je ze su viac spicate a stredny ze su viac ploske.. mne dr povolil podprdu lebo ma zarezavala a trosku sa mi oddialili.. teraz by som ich cela tak ako predtym:/

Musis poslat foto bez tvare a do spravy dat svoj nick. Mail je: galeria@zoznam.sk potom ti posle zajacik pristopove kody:))

cuculka

Tomyum1
:))) jj anestezilog je uplne super.. este aj na operacke somnou srandoval:) ja som kocku spoznala az pred opkou.. ja som nemala vyvody ale ked tak uvazujem doma mi bolo lepsie.. postel bola tvrda:// kazde 3 hodiny som sa budila lebo ma bolel chrbat:/ lebo ja vzdy na bruchu som spavala.. jok uz sa ti to bliiiizi.. a aku velkost teda?

tomyum1

Cuculka

hihi aky vtipny nick :-)

Tusim po 4 mes mozes spat na bruchu...

Dnes som bola na predoperacnych u mudr ktoreho mi odporucil nas plastik. Teda u anesteziologa. Sympos on aj nas mudr :-) aj som sa zoznamila so spolubyvajucou ktora bude operovana v ten isty den ako ja. Budeme spolu na izbe. A este som sa dozvedela ze ak nebude treba drenaz tak ani nemusim stravit noc v nemocke, ze vecer teoreticky mozem ist domov. Asi radsej prespim v nemocke, doma ma caka 4 r sarkan a on nebude brat ohlad na maminkin stav :-)

1cokoladka1

Ahojte, pred vyše rokom som si dala 300ml eurosilicone guľaté. Vyzerajú pekne prirodzene a usadili sa. Zvažujem však väčšie (ked umelé, tak poriadne;)) Neviem či 450 alebo 500. Deti som ešte nemala, tak ma číslo 500 trochu desí a nechcem zachádzať do extrémov :( Aký je váš názor? Mám výšku 173

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk