Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ahojte dievcata...som 8tyz po opke a skusam podprsenky. ako viem ktora je moja???? velkost ked mam 71pod prsiami a skusam 75C tak ta mi je vystuzena mala, nevystuzena taka akurat mozno troska napraskana, ale vyzera to take plnsie, sexy no neviem ci by mi v nej bolo pohodlne po nejakom case.je to ine ked to clovek iba skusa.avsak v 75D sa citim najlepsie.zeby take som mala??? ktosi tu piasal ze ma 75C a kostice upravi, to som skusala, lebo ajtak mam siroky hrudnik, tak citila som sa o cosi lepsie no len tak-tak, take napraskane. mozno to vyzera lepsie ale zase nie az tak pohodlne..no ja si neviem rady :(

bittersweet

misicka22 a na ktorej strane v albumoch asi si, chcela by som vidiet ako to mas lebo si mi konstitucne podobna a ja sa totalne neviem rozhodnut aku velkost si dat, dik!

misicka22

Baby poradte mi prosím, tie ktoré to tu máte už okukané, ktoré baby v galérke, alebo ktoré z Vás majú impl. 550 ml a viac..idem na reoperaciu mam 350 ml gulaté vysoký profil a mam navrhnutých 600 ml, gule, vysoký profil..operoval aj bude ma operovať majster majstrov MUDr. Červeň :-) len mam trošku obavy či to nebude moc..meriam cca 167 cm a mam cca 54 kg, týchto 350 ml mi je teraz málo, ale nechcem zase obrovské prsia...

sashea

Deed
Ja som mwla rez v podprsnej ryhe a brala som antibiotika ked som isla na opku takze ten zapal bol asi sposobeny imunitou ale po tom co mi ho vytlacil (velmi neprijemne) sa mi okamzite ulavilo:)

Trinity drzim palceee napis ked budes ok;)

Tomyum, dada
Aj ja idem z procaru do medissima:)) uz ma stvali zo vsetkym

tomyum1

deed

ahoj, aj ja mam termin opky 12.12. aky pekny datum :-)

predoperacne sa daju urobit v medissime ak si klient a mas to v cene toho rocneho poplatku. aj sono tam robia. tak by to malo byt vsade na sukromnej klinike, ved platis poplatok a este si aj ukony vyuctuju v tvojej poistovni.

Dada77

Deed ja som chodila do Procare 15 rokov a ked mi zahlasili, ze si mam predoperacne platit, tak to uz bola posledna kvapka. Uz som bola na nich nasrata za vela veci, ale toto ma vytocilo az tak, ze som s nimi skoncila zmluvu. Uz nevedia co maju pytat a ked nieco clovek raz za cas nieco potrebuje, furt maju nejaky problem.

marikamarika

Deed Sashinka
dakujem za odporucanie dam si od Vas poradit a vsadim na ten mentor, tiez som pozerala tu zaruku a sa mi to pozdavalo...
Ja som aj so sestrou tiez v procare ona bola na opke v septembri a tiez za predoperacne cvakla 70€ a ja budem musiet tiez tym ze to neni zakrok ktory sa preplaca nenam narok ani na toto zadarmo..

deed

sashinka
no na to ze si platim procare 600e rocny poplatok, tak to mohli dat v cene, nie? ale asi. uz chcem moc :)

marikamarika
ja mam tiez mentor vybrate, o200 su drahsie ale je dozivotna zaruku na bezplatnu vymenu ked sa ti vytvoria zrasty ci ako sa to vola, takze pri tej sume to ako poistenie stoji za to, kedze 10% myslim je vyskyt tych zrastov....

deed

baby asi som prehliadla, alekedysi mozem ist vyskusat nejaku podprdu pripadne ju chvilku aj mat na sebe? po 12 dnoch to bude ok? 12.12.mam tu opku a 21. idem nakupovat tak ci uz moooozem :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk