Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

all
dievčatá chcem sa opýtať aj keď to tu asi už bolo viac krát spomenuté. kedy a prečo cez pazuchu a v prsnej ryhe? kedy a prečo pod sval a kedy a prečo pod zľazu? ďakujem

shiela

Dada77
ja viem. čítam už dlhšie toto fórum, veľa z vás píše že najväčšia bolesť je chrbta a nie prs, ale ak zaberajú tabletky tak je to dobré nie? a to že ta bolí hrudník ako keby si mala silnú svalovku sa dá zvládnuť. ako si to ty prežívala? ja som stražne zlý pacient - keď čítam fórum a vidím fotky tak to chcem ale akonáhle o tom začnem premýšlať večer alebo v noci keď sa prebudím tak si myslím, že do toho nepôjdem nikdy, nie že by to bol nejaký ciťák, že nemám do toho ísť ale taký blbý pocit, že všetci na okolo vidia že mám malé a zrazu prídem s veľkými a to ohováranie, áno hovorí sa že kašlať na ľudí ale keď v tej spoločnosti pracuješ nie je to ľahké, vidím to na sestre: keď bola tehotná tak sa jej nafúkli, takže nikto nevidel že má malé kozy a po 2materských nastúpila už s novými cicami, takže nechápem prečo to v robote chlapi rozoberajú, - ona to má na háku, ale aj tak sa mňa každý pýta či má silikóny, teda nie každy ale debilný chlapi kt. musia každú zhodnotiť.

shiela

zoe23
no to si musela určite pretrpieť, chúďa. a ako píšeš ta neistota, strach joj bože. ale hlavné je že je už oki a má aj didi.

Dada77

Mata125,
gratulujeeem k novym prskam ! Neboj, za dva dni budes ok. To mas jak s porodom, ja som po kazdom dietati vyhlasila, ze nikdy v zivote ma nikto neprinuti rodit znova a nakoniec som to dala 3x. Neboj, dva tri dni su bolave a budes dit. Mna v utorok rezali a v piatok som uz soferovala.

Shiela neni to take hrozne. Neboj. A tie fotky - to je v poho, kazda vieme ze tam je nejake to riziko. Len sa na tie peipadne rizika dost zle pozera.

zoe23

shiela
to nevieme a podla mna lekar ani sam nevedel co s tym ma robit, lebo ked jej to stale cistil a nakoniec vymenil implose ako poslednu moznost tak chapes. Mozno to bolo aj implosmi, kto vie...(ale nemyslim znackou ale tak vseobecne nejaka blba nahoda, lebo sa jej to urobilo myslim na oboch prsiach)Ono jej z toho aj nejaka tekutina vytekala a aj ked jej to vytlacili a uz to vyzeralo dobre, tak sa jej to znova tak navrelo, prasklo a znova to vytekalo a mala tam ranu otvorenu a to je nebezpecne, by mohla infekciu dostat. Ja si to ani neviem predstavit co musela vytrpiet a byt stale v neistote...

zoe23

bittersweet
tebe som este zabudla napisat ze po tom,co prepises ten nick tak enter stlač :D tak snad si sa dovtipila:)
no tak ja so ku gynek. ani nešla...ale mala som Noretisteron doma uz davnejsie(ňou predpisany), ja ho poznam. Pri mojom stasti by mi tie kramy vysli urcite na operaciu (tiez sa mi stresom posuvaju) tak som to urobila tak, ze som nejedla tabletky cez operaciu ale vlastne som posunula tu menstruaciu co som mala mat ako poslednu pred operaciou tak, aby som ju dostala cca 10 dni pred operaciou.
a dokonca teraz som si spmenula ze v papieroch bolo aj napisane, ze ak mate menzes, tak si prineste vlozky a nie tampony :D no neviem si toto velmi predstavit s menzesom asi by som bola pretecena az za usami pri polohe na chrbte :D
po mesiaci cestu zvladnes, len kufre by som urcite este nedvihala

shiela

mata125
ahoj, gratulujem k novým prsiam. píšeš že obdivuješ baby kt. na to idú viac krát. je to až tak hrozné? popíš ako si to prežívala aké to je?
ďakujem

shiela

zoe23
ďakujem za info, lebo fakt až zimomriavky som mala keď som videla tie fotky. a to sa ako môže stať? to čo sa jej stalo? chúďa toľko krát musela ľahať pod nôž. tie fotky to znamená že telo nechcelo prijať imploš alebo že sa rany zle hojili? nechápem.

shiela

Dada77
prepáč, ty to máš už za sebou tak bude všetko oki. ale ja to mám pred sebou a myslela som že fotky mi dodajú odvahu a bum naďabila som na tie fotky a už som chytila stres. prepáčte baby nechcela som nikoho tým vystrašiť ale mňa to vystrašilo a hlavne mi išlo o to čo to bolo lebo v obrazku nebol popis.