Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Marikamarika, mne doktor Racz spomenul dva implantaty, polytech a mentor. Vybrala som mentor, je drahsi o 200 eur.

sashinka1985

Takze dievcata presneako som predpokladala. Dnes som si zistovala kde tu v za by sadali urobit predoperacne. Jedna sukromna klinika ma odbila ze maju vela ludi,nech zavolam inde, druha ze ci som ochotna zaplatit100eur, nech idem k obvodnej ,co obvodnu nemam v Za.tak nakoniec idem k tretej tam bola mila doktorka, a ze okolo 100ma to bude stat.mam tak hlupy termin opky zeaz.7.1 Vsetci dovolenkuju, su same sviatky a volna.,

marikamarika

Titten & all

Dakujem uz som onjednana na konzultaciu u dr racza v interklinik na 18.12 uz teraz sa tesim a dakujem za odporucania. Citala som si aj starsie komenty a tiez bol vsade interklinik ze je super...
Len by ma zaujimala ta endoskopia co tam pisu ze ci s tym ma aj realne niekto skusenosti...ale radsej asi nebudem spekukovat s novinkami a pojdem na osvedcenu klasicku opku...
Este jedna otazka aku znacku silikonu si vybrat alebo aspon co brat do uvahy pri vybere

Dakujem

mata125

All
baby mam otazku ak mi vie niekto poradit..zajtra idem na opku a vcera ma chytila nadcha...bude to probleeem? :(

devadesat

dobrý den, chcem sa opýtat. moja kamarátka má spravené silikónové prsia. je to už asi 5 rokov.nahmatala si na prsiach a je to aj vidno hrče rôznych velkostí. nie a nie ju vyhnať k doktorovi, čo to môže byť? ja už by som sa dávno zlakla, chvalabohu silikóny nemám

Ada 77

anosa 12 ja som zaspávala okolo polnoci a o druhej,pol tretej už som bola vyspata a o pol piatej druhý krát.To už som vstala a behala po dome.Prvý krát som sa vyspala celú noc až cez štvrtý týždeň.

Trinity Orion

Ahojte dievcata,takze naposledy pisem takto,o hodinu odchadzam na opetaciu a teda nie je mi vsetko jedno.Tak drzte palce :)

sashinka1985

Dik za radu deed. Pojdem rovno na zachod ked vojdem do budovy:-D no ale ked si pri odmalovani sa uvedomim kam idem, tak mozno z toho zachoda ani nevyjdem :-D:-D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk