Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

deed inac kukla som si kukla fotku co si tam teraz pridala, no ta druha fotka vyzera akokeby si uz mala po opke oproti prvej. Mas pekny tvar prs. Ak mas prsia akona tej druhej fotke, tak nemusis na opku ani chodit:-D

sashinka1985

deed, ja mam tiez strach, sem tam som mavala nizke trombocyty v krvi, nizky tlak mavam stale.. Bojim sa, ze ma nepustia na opku. A pri mojom stasti este ajanginu chytim par dni pred opkou. Tak si platila 70e za vysetrenie? Toje dobra cena,ci?Ja som rozmyslala, ze pojdem k obvodnej, ale si viem zivo predstavit tie jej vypulene oci ked jej poviem ze si idem zvacsit prsia. Mi tam spusti hodinovu prednasku preco som sa tak rozhodla ked nemam este deti..

deed

Sashi

Ja sa bojim celkom lebo ma bolelo hrdlo tak dufam ze v krvi nic nebude
Inak lekarka uplna keava, bola som v procare kde si. Platim 600e a ona ze aleviete ze musite zaplatit 70e lebo aj za tu operaciu si platite? A uplne skodoradostne to povedala hnusoba a ze mam jej doniest peciatku lekara na vymennom listku a diagnozu
Tak neviem co riesi ked to akoze poistovna nepreplaca.... No nasrala ma...este ju uvidim v piatok a dufam ze uz potom nikdy ;)

sashinka1985

Kocky chcem sa spytat hlupu otazku.musite byt naopke uplnenenamalovane ? Idem ranona opku vlakom a bez makeupu rano by som vystrasíla tych ludi tam.:-D keby som sla autom, je mi tojedno. Alebo sa odmalujem na izbe pred opkou. Akuratma tato kravina napadlatak sa pytam. deed ako ti zavidim ze uzmas predoperacne za sebou.jamam z nich vacsi strach ako z opky.:-/

Dada77

Deed, to je super. Jaka rychlovka, ze ? :)
Evellina, ja som mala konzultaciu 23.10. a opku 26.11. Tiez rychlovka.
Katuss25 ja mam mentory vysoky profil jeden prsnik 390 a druhy 440ml pod sval cez dvorce.

deed

Caute baby, tak vcera som bola na krvi a sone prs s v piatok su vysledky. Predtym este idem k raczovi na pokec ze ci vysoky alwbo stredny profil :))
Inak dufam, ze bude v predoperacnych vsetko ok, nirmalne mi uz lepi, ze to buduci stvrtok budem mat za sebou....

Toto forum je fakt super hlavne to pomaha ked ste v strese a na nervy a nerozhodne..sak to mnohe asi poznate :D

Inak dala som este jefnu foto do galerky ze pred spredu, skusim potom este nejako pofotit, aby sa dalo dobre porovnat pred po :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk