Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Miska_06
Skus sa este rozmysliet s tym rezom pod pazuchami. Minule som citala jeden clanok s nejakym renomovanym plastickym chirurgom, ktory tam hovoril, ze v dnesnej dobe sa uz vo svete rez pod pazuchou nerobi, pretoze to je zastaraly sposob. Neviem co je na tom pravdy, tak po tom skus trocha popatrat. Napriklad v Interkliniku tento sposob nerobia vobec.

Titten

Nena1,

pamatam, lebo tiez som pooperacnu riesila a si ma sokla tym Ackom, ale mne kludne tiez mohol Acko dat, nemala som ju ako zverak uplny

anosa 12

Baby ako ste spavali ? Mali ste niektora nespavost? Ja neviem spat ,x-krat za noc hore. Chrbat ma boli ako kona. Velmi dufam, ze ked mi dr vyberie stehy a da inu podprsenku ,tak sa konecne vyspim, lebo to nespanie nic moc.

Miska_06

Titten

Bola som u pána dr. Gubu v ULK :) a mala by som sa tam o 2 mesiace ist znovu ukazat, ale asi nie.. skusim inde. a uz teraz tie prsia az take vydojene nemam, dala by som aj foto, ale neviem ako :) ale v kazdom pripade som rada za pozitivne ohlasy a dufam, ze aj ja sa dockam novych prsicok :) Len som dufala, ze sa vyhnem odstranovaniu koze. mne sa jazvy strasne skaredo hoja a mam z toho obavy. Keby mi staci implantat na vyplnenie a rez pod pazuchou , bola by som uplne ze najstastnejsia :)

Nena1

Titten
Ty aký máš prehľad :-) Áno, mala som pooperačnú 75A a teraz nosím 75D. Tiež som tipovala, že Miska bola asi v ULK

Titten

Miska_06,

nebola si nahodou v ULK?
Pri vydojenych prsiach by som sla k Trskovi konzultovat rozhodne, on robi aj krasne korekcie a urcite sa daju dat aj implose

Titten

marikamarika,

na victoriuregiu som len same zle skusenosti citala. Interklinik je proti nej uplne nebe a teraz kocky tam boli dost na opkach, a spokojne su

Titten

Lenkalili,

pooperacnu vobec neries, ja som mala 70B a real mam 70D kosik uplne ltt. Nena1 mala tusim Acko pooperacnu a ma vyse 400ml implose. Musi to byt mega stiahnute, preto tie mini velkosti

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk