Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Dada77 pls ty mas opku podobnym stylom ako ja, mas pod podprsenkou este nejaku vatu a naplaste? Ako ti vyzeraju bradavky? To ma byt vidiet taka nitocka tenka cierna? Ja som len malinko nakukla, po tyzdni som ich komplet este nevidela :)))) proste radsej asi pockam neh sa to zahoji.

anosa 12

Miska 06 skus urcite, ono sa da vselico poriesit ked sa chce! Maloktora sme mali prsia po detoch a kojeni uplne bez problemov.

anosa 12

Olbia u dr. Trsku. Tu mi ho poradila Nena1. Potom som si odsledovala od roku 2005 na zaklade roznych diskusii recenzie od bab , co boli u neho a bolo rozhodnute, bola som teraz pred tyzdnom.

Miska_06

Ahojte, dakujem. Tak skusim inde :) Lebo ja som to brala ako jedinu uz zachranu, ze ved dam islikony po tolkych rokoch dojcenia a bol to pre mna nemily sok, ked sa dr. vyjadril, ze absolutne neodporuca. On mi to odvodovnil tym, ze ked mi teraz tak poklesli prirodzene prsia, ze pod tarchou implantatou klesnu zas a mozno este viac. Ale tak mnohe zeny si davaju po kojeni.. a predsa sa mi uz znacne tie prsia napravili aj same. Tak snad iny doktor bude mat iny nazor. Skusim podla toho, co tu citam toho dr. Trsku. Dakujem

ythyl

Lenkalili,

ja som sa na konzultaciu objednavala este v septembri,ale chcela som konzultacku v januari,ale sme sa dohodli na december,lebo ja som to chcela v jednom mesiaci vsetko :) ale som mu pisala,tak mi dali termin na opku 27.jan.,tak sa tesim,fajne:)uz som spokojnejsia,lebo som mala v zalohe aj Dr. Mladeka v Nitre,ale to mam ovela dalej ako Kosice,takze ako som citala,ze ta cesta je hrozna z operacie,tak neviem ako by som sla 400km v aute:))a inak ako to riesis s tym predoperacnym?on ti dal kontakt na niekoho v Kosiciach, ci si to riesis sama ?:)

sashinka1985

Shiela,tak som rada, ze sme ta podporili a dodali ti aspon trochu odvahy ist do toho. Tymas vo februari 26,,ja v marci 29,tiez ako ty si idem dat narodeninovy darcek.:-)daj vedietku komu si sa rozhodla ist,kedy mas konzultacku.

shiela

sashinka1985
jooooj ďakujem ti veľmi pekne za oporu. Ja som na tom rovnako - vo februáry budem mať 26 som bez priateľa. Každý sa ma pýta prečo nemám priateľa že taká kočka. no prečo, lebo je to vo mne,neverím a za všetkým vidím zrazu a bla bla.takže deti tak skoro nebudem mat a aj tak s implosmi sa da kojit. takže máš pravdu, prečo neísť do toho.darujem si to na 26-ku :-) držím ti palce a daj vedieť ako si na tom, konzultacka a opka a po opke.:-)

katuss25

Miska_06:nie som Dr ale jedinyx problem vidim ze nebolo ukončenych 6m od kojenia kamoskše dali uplne bez problemov...chod inam urcite ti ich da nechapem preco nechcel...ale pockaj nech je 6mes

Nena1

Miska
určie choď na konzultáciu do Interclinik, alebo k Dr. Trškovi do Ružinova. Určite Ti imploše dajú!!! Ale najskôr po 6 mesiacoch od ukončenia kojenia je vhodná operácia. Konzultáciu môžeš absolvovať aj teraz.

Miska_06

Ahojte, chcem sa s Vami poradit. Bola som na konzultacii v BA v Petrzalke da sa povedat hned po ukonceni dojcenia. Prsia mi zostali takpovediac prazdne a ovisnute. Vtedy to pan doktor zhodnotil na ovis cca 7 cm, povedal, ze mi absolutne implantaty neodporuca ( ani casom po odstraneni zvysnej koze), iba upravu prs. Ale ze musim pockat, kym uplynie minimalne 6 mesiacov od ukoncenia dojcenia. Teraz to su uz mesiace 4 a prsia sa same zacali" napravat". Pravidelne sa meriam, teraz ten ovis uz je "len" 2,5 cm, ale stale su take prazdne a strasne mi to vadi. Ak by mi odstranili iba kozu, tak mi zrejme ostanu jednotky ( ak vobec) a to som mala predtym svoje vacsie prsia. Poznate nejaky dovod, preco nie je odporucany implantat pre zenu? A neviete nahodou aky moze byt max. ovis prs, aby sa dali spevnit uz iba implantatom a nie aj odstranenim koze? Dost ma to trapi, neviem, ci mam ist na konzultaciu inde alebo najprv pockat, co bude este o tie 2 mesiace. Prosim, ak mate nejake skusenosti, tak piste. Dakujem.
Miska

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk