Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

ythyl

Vieščo neviem či sa zmestíš..ja keď som s ním mailovala mi hovoril že začiatkom januára až...ja som si s ním písala ešte v októbri..ale sa mu to už naplnilo. Mne povedala že prvy možný je toho 23. januára. Ale mne to aj vyhovovalo lebo som si vypočitala že vtedy nemám menštruaciu a už by som mala mať aj po skuškach lebo chodim do školy..skús čím skôr sa objednať na tú konzultačku. To že má plné znamená len to že je žiadaný...mne keď ukazoval fotky niektorých dievčat on tam mal zložku augmentacia a asi milion mien..takže žiadaný je :-)

ythyl

Lenkalili,

dakujem za odpoved,no dufam,ze sa zmestim,lebo ked som sa objednavala,tak som mu rovno pisala,ze ten koniec januara by mi vyhovoval,tak dufam,ze si to niekde napisal,lebo uz kazdeho brojim,ze vtedy pojdem :)) aj ja by som chcela min.400 a keby bolo 450,tak sa nepohnevam,len tam bude so mnou muz a ten ked uvidi,ako to bude v tricku vyzerat,tak ten mi ani nedovoli tych 400 podla mna,lebo si nebude vediet predstavit,ze to este pojde pod sval,takze to bude mensie :) a on ma do toho 23 januara opky?ci nevies,ze ta preco tak neskoro dal?:)ja som myslela,ze u neho bude rychlovka ta operacia:)nie ako u ostatnych:)

katuss25

deed:aj vacsie ti mohol dat pozerala som tv foto mame ich rovneke aj ked na mojej foto vypadaju moje inak zle sa to foti mne povedal ze mam 1cm sv prsnika co obali implos tak som zvedava:-)chcem velkeee dufam ze to aj z anatomickymi dosiahnem:-)

katuss25

deed:18.12 o 8.30 trnava DR.Marsal 555ml anatom:-)))ale sak mi sibe zas z gulami no uz to mam zaolatene tak mi moze ozaj len sibat:-)))

deed

Katus
Gule, mi najprv ze anatomy a ked som sa vyzliekla tak ze mam pekne gulate prsia idealne na gule ;)
Takze gule len teda upresnit.

All
Po akej dobe ste si mohli vyskusat podprdu v obchode? Ja by som chcela vymaknut vypredaj po vianociach v intimissimi lebo sa mi to faaakt paci co maju teraz, len to bude 2 tyzdne od opky.

deed

Katuss25
Idem k raczovi rozhodujem sa medzi 325stredny plus profil a 350vysoky profil, idem este k nemu na vizualizaciu v piatok rano to uz uzavrieme....
Neviem ci ten vysoky profil nebude moc, skusim este poslat nejaku lepsiu foto do galerky aby bolo vidiet pred lepsie :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk