Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

Deed ja som chodila do Procare 15 rokov a ked mi zahlasili, ze si mam predoperacne platit, tak to uz bola posledna kvapka. Uz som bola na nich nasrata za vela veci, ale toto ma vytocilo az tak, ze som s nimi skoncila zmluvu. Uz nevedia co maju pytat a ked nieco clovek raz za cas nieco potrebuje, furt maju nejaky problem.

marikamarika

Deed Sashinka
dakujem za odporucanie dam si od Vas poradit a vsadim na ten mentor, tiez som pozerala tu zaruku a sa mi to pozdavalo...
Ja som aj so sestrou tiez v procare ona bola na opke v septembri a tiez za predoperacne cvakla 70€ a ja budem musiet tiez tym ze to neni zakrok ktory sa preplaca nenam narok ani na toto zadarmo..

deed

sashinka
no na to ze si platim procare 600e rocny poplatok, tak to mohli dat v cene, nie? ale asi. uz chcem moc :)

marikamarika
ja mam tiez mentor vybrate, o200 su drahsie ale je dozivotna zaruku na bezplatnu vymenu ked sa ti vytvoria zrasty ci ako sa to vola, takze pri tej sume to ako poistenie stoji za to, kedze 10% myslim je vyskyt tych zrastov....

deed

baby asi som prehliadla, alekedysi mozem ist vyskusat nejaku podprdu pripadne ju chvilku aj mat na sebe? po 12 dnoch to bude ok? 12.12.mam tu opku a 21. idem nakupovat tak ci uz moooozem :)

sashinka1985

Marikamarika, mne doktor Racz spomenul dva implantaty, polytech a mentor. Vybrala som mentor, je drahsi o 200 eur.

sashinka1985

Takze dievcata presneako som predpokladala. Dnes som si zistovala kde tu v za by sadali urobit predoperacne. Jedna sukromna klinika ma odbila ze maju vela ludi,nech zavolam inde, druha ze ci som ochotna zaplatit100eur, nech idem k obvodnej ,co obvodnu nemam v Za.tak nakoniec idem k tretej tam bola mila doktorka, a ze okolo 100ma to bude stat.mam tak hlupy termin opky zeaz.7.1 Vsetci dovolenkuju, su same sviatky a volna.,

marikamarika

Titten & all

Dakujem uz som onjednana na konzultaciu u dr racza v interklinik na 18.12 uz teraz sa tesim a dakujem za odporucania. Citala som si aj starsie komenty a tiez bol vsade interklinik ze je super...
Len by ma zaujimala ta endoskopia co tam pisu ze ci s tym ma aj realne niekto skusenosti...ale radsej asi nebudem spekukovat s novinkami a pojdem na osvedcenu klasicku opku...
Este jedna otazka aku znacku silikonu si vybrat alebo aspon co brat do uvahy pri vybere

Dakujem

mata125

All
baby mam otazku ak mi vie niekto poradit..zajtra idem na opku a vcera ma chytila nadcha...bude to probleeem? :(