Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Dada77 vsetky by sme sa bali, to je jasne ale ono to nemusi znamenat nic zle! Mozno sa zapalil niektory steh ,dostanes antibiotika a bude to v poriadku. Myslim na teba! Mne dr zakazal dat dolu podprsenku,tak ani neviem co tam bradavky robia. Mozem len po leziaci rozopat a vetrat a vtedy radsej nepozeram. Urcite sa nestresuj, si total kratko po operacii!

Dada77

Anosa12 no dala som si dole podprdu, ze sa idem trochu umyt a nasla som si na tej gaze co mam cez dvorec taky zlto-cerveny flak. Fakt sa bojim, az mi je do placu. Nech uz su dve hodiny.

anosa 12

Dada77 ako si to zistila? Neboj sa!!! Rana je cerstva, hoji sa,podla mna tam trosku hnisu moze byt !Silno drzim palce! Urcite bude vsetko v poriadku!

Dada77

Baby pomoooc. Prave som zistila, ze mi z jedneho dvorca zacina tiect hnis. Normalne som sa roztriasla, bojim sa co sa deje. Volala som doktorovi, o druhej idem k nemu, ale zacinam panikarit, co sa deje.

anosa 12

Dada77 dakujem za popis. Presne takto isto som polepena.
Nemam pristup do galerky, tak preto som sa ta pytala. Ja mam kontrolu az po dvoch tyzdnoch opky. No nacakam sa este cely tyzden. Vlhke utierky ma tiez moc neuspokojuju:p to bude radosti dat komplet sprchu:)

Dada77

Anosa12,
ja som este cela oblepena. Aj zo spodu v prsnej ryhe pod prsiami mam leukoplasty, aj zvrchu nad prsiami, leukoplasty po vybrati drenov... Ved kukni foto. No a samozrejme bradavky. Teda dvorce - leukoplasty okolo bradavky. Nieco cierne spod toho presvita, tak to budu asi stehy. No v stredu idem na kontrolu, pevne dufam, ze mi vsetky ostatne leukopl sty uz da dole, lebo ma pod nimi neskutocne svrbi koza. Ty uz si bola na kontrole ?

Miska_06
ja mam odkojene tri deti a pokles teda riadny. Urcite chod na konzultaciu k niekomu inemu, mne dal implose a zatial sa mi to veeeelmi paci. Mimochodom mne doktor povedal, ze v tomto pripade idu implose urcite pod sval, pretoze ked su len pod zlazou, rychlejsie poklesnu.

evellina

ahojte baby...tak zajtra volam do INTERKLINIK ohladom terminu na konzultaciu a ohladom terminu na opku.....dam vediet ako som dopadla :)

sashea

Caute kockyyyy citala som tu ze v interklinik maju prsa na splatky.. viete daco o tom? Segra by chcela:) a to je interklinik alebo interclinik?

bittersweet

tak zajtra idem na konzultaciu, normalne mam stres:))) ako to vlastne prebieha, ked ma lekar vyzve vyzliect sa tak to rovno pred nim ci za nejakou plentou aspon?:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.