Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Olbia ja mam modelaciu s implantatmi. Ked mi dr. povedal,ze opka cez dvorce plus modelacia 3,5 az 4 hodky som len ocami gulala. V podstate mohol dat len implantaty ale vraj by to nebolo dokonale. Tak som po opke 5 den, vysledok vraj super, tak v to aj pevne dufam.:-P:-D:-D zatial som nepozerala . Zotavenie asi tak, ze uz vcera sa mi chcelo tancovat.

fufu

ahoj,

baby, pls, ako máte kontroly po opke? ja som bola po 3 týždňoch na kontrole, teraz som 3 mesiace po operácii a kontrola je až po roku? Neboli ste na kontrole po 3 mesiacoch, alebo skôr ako o rok? Ďakujem

slafci1807

deed
ahojky čo sa týka sexu, mňa operovali vo štvrtok a teraz si nie som istá či v sobotu večer alebo v nedelu už normálka ;) takže pohodička nemusíš sa strachovať ;)
Dada77
wáááu teším sa s Tebou, nakoľko som ja bola rovnako po pár dňoch fit,ale ja som mala pod sval ale v podprsnej ryhe, ale každej babe som tu písala nech sa toho neboja ;)
Supeeer gratulujem
assaabloy ahojky
ja som 5 a pol týždňa po a 4 týždne som nosila len pooperačnú, po 4 týždnoch cez deň športovú alebo nejakú lambáru nevystuženu a pooperačnú len na noc. Pás som nemala :/

Titten

Katus25,

podla mna na Vianoce sa uz budes citit dobre, len teda pecenie si odpusti na poslednu chvilu radsej :)
Uvidis, zvladnes to.

Sex sa da podla mna tak po 10-14dni, ale teda kde sa na teba muzo nezvali, aby cecuchy netlacil a treba si pooperacnu radsej nechat sprvu

Titten

Katus25,

tak problem by nemal byt, kedze som bola na vyber stehov a potom zas kontrole. Neskor to uz ani nedaval fixny termin, iba, ze mam sa ohlasit a ukazat. Zas neviem, ako to kocky ako assabloy, a pod riesia, ked pridu na opku zo zahranicia a ostanu max mesiac na SVK, potom tiez uz nejdu na kontrolu tie cca 3mes po opke.

Som zvedava na tie tvoje potom, a som rada, ze nemal problem s vacsimi implosmi doktor.

olbia

caute baby potrebujem poradit ci tu ma niekto modelaciu aj s implosmi:??? doktor mi navrhol modelaciu s 500ml mentor .anatomy ,ale neviem bojim sa toho 3 hodiny operacia vobec neviem ako to bude vyzerat:-)diky

deed

Katuss25

Ja idem 12. A tiez dufam ze pojdem po vzore dady77 a budem normalne ficat na vianoce:)))

A este jedna otazka pre uz prsnate baby,
Ako je to so sexom? Ze kedy po opke? ;)

katuss25

Dada77:si mi velkyyyym vzorom dufam ze budem aj ja fungovat ako ty:-)ja idem 18dec nech som na vianoce ok a detom robim radost nie im vyplakava auuu:-)

katuss25

titten:dakujem za info myslim ze nebudde problem ze si nesla na kontrolu ked si bola ok poviem ti mne ked sa nebude dat tiez to silit nebudem som sama s deckami muz je v rakusku doma vikendy...ty si sa po kolko zacala norm hybat,fungovat...este 2t a som aj ja prsnata:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk