Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Dada77
Super oddychuj.. gratulujeeeem:))

Deed
Ahoj ja mam 360, 168cm a 56kg:))) takze podlamna na teba to bude akurat

deed

babyyyy, dnes som bola u racza a viete co? termin opky mam o dva tyzdne 12.12 normalne som v skou ale mm chcel cim skor lebo bude mat dovolenku medzi sviatkami.....
kokso, az sa mi to nezda pravdou :)

navrhol mi 325ml gule stredny profil, len neviem ci to nebude malo.... mam 51kg a 168 tak aby neboli zase prsa prsa a potom ja......
mate niektora taketo ci mam ist do vacsich???

dada77 gratulujem a tesim sa, ze to tam je take super ;)

Dada77

Ahojte babulky ! Anosa12 !!! Tak sme to zvladli ! ;))
Tak uz som po a doma. Opku som mala vcera rano, dnes uz doma. Interklinik vrelo odporucam, starali sa tam o mna ako o babatko, fakt super. Ale s tym strachom - baby ja som sa tak bala, ze som skoro utiekla z operacnej saly. Normalne som chcela zdrhnut, no nakoniec som ostala.
Bolet boli, ale co uz. Treba vydrzat. No ja uz som doma pri troch detoch, ale nastastie tu mam mamu. Keby tu mama nebola, tak nemam sancu zvladnut decka. Viac menej len lezim, pretoze postavit sa a lahnut si su este muky.
Baby co ste si davali od bolesti ? Mne zabera Novalgin, ale ten je len na predpis.

Trinity Orion

All

Caute baby,prosim vas nie je ti niektora,co bola na Avelane?O tyzden mam operaciu a chcela by som vediet co ma caka ked tam rano pridem,popripade co so sebou vziat a tak..dik za info vopred.

mata125

sashea
vdakaa...dufam ze bude stacit.uz som mu ich poslala,lebo on nazaklade krvnych testov rozhodne ci mi treba interne alebo nie...

mata125

sashea
vdakaa...dufam ze bude stacit.uz som mu ich poslala,lebo on nazaklade krvnych testov rozhodne ci mi treba interne alebo nie...

teneriffe

deed
3,5 rocne dvojcata. toto je pre mna tema no. 1. lebo ja nebudem mimo domov... a vsetko je zvacsa na mne... snad sa prekonaju... :P

dakujem sa info o podprdach!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk