Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

juliana581

vieščo ja som sama skušala implantaty a ja väčšie väčšie väčšie :D ale užasny bol vieš aky zlaty :) držim prsteky aj tebe určite budeš šťastná ako ja! :) aj to tam vyzerá tip top plná stena certifikatov wau :) mam skvely pocit

juliana581

Lenkalili

ahoj:-)

aj ja idem na konzultáciu na budúci týždeň k dr. Švehíkovi, snáď urobí aj na mňa taký dojem :-)

On ti sám navrhol tú veľkosť alebo si mu povedala ty akú máš predstavu?
Určite choď do tých väčších...ja chcem tiež veľké prsia, už keď ľahám pod nôž nech to stojí za to!!! :-)

sashinka1985

Shiela jamam tiez depku cez leto, kupovat podprdu to je u mna hruza.aked sa vyzleciem, ani sa radsej do zrkadla nedivam :-D ako baby pisali, tym ze si das prsia, zdvihne ti to sebavedomie, a tovelmi moc a zmeni sa celkova postava. Ja to tiez robim lenpre seba, nikto v mojom okoli to nechape ze naco do toho idem, ze uz mam28 ao chvilu budem mat deti atd. Ale teraz ked nemam priatela som si povedala ze do toho idem, a robim to len pre seba.vela ti pomoze, ked pojdes na konzultacku a budes mat vyborny pocitz doktora. Ten strach opadne a budes sana to tesit. Riziko mas vsade a vzdy, ale ak citas toto forum dlho pozri kolko je tu vela bab a nemali komplikacie. Nemysli na to co sa moze stat, mysli na to aka budes stastna. Ak budes mat zle predoperacne, takta na opku nepustia. Neboj shiela, zvladnesto a vsetko dobre dopadne.

zoe23

deed
to mas projekciu 3,8? To sa ti podla mna bude maaaalit. Ak mam dobru tabulku tak HP pri 350 je 4,9. Ja mam sice anatomy ale 5,1 a vobec nie su nejak vystupene ze by sli najskor cecky a potom ja :D skus si pozriet kosi alebo v.girl-ak si dobre pamatam mala by mat 4,4 projekciu(ale ma Nagor 390ml), snad ti to pomoze :)

Lenkalili

Čaute baby, tak ja som dneska bola na konzultačke u dr. Švehlíka v KE :-) Bolo to skvelé a dr. aj sestrička na mňa spravili skvelý dojem, opku mám termín 23. januára :-)) Už len otázka či 390ml alebo 420ml...čo myslíte? Mám 173cm, 58kg...chcem veľké prsia...veľmi chcem...len mi spomenul aj to čo tu už písala raz jedna kočka že ona to má že tá jazva nemusí byť presne v tej ryhe ale sa môže stať že bude troška vyššie..tj. na prsníku...čo myslíte 390 či 420?
A baby...viete aký mám úžasný pocit, taká som šťastná :-)))

deed

Kocky tak mi to nedalo a zavolala som raczovi, takze 350 je uz siroka na moje prsia ale ze ked zmenime projekciu tak to vyrazne zmeni vysledok a ze mam sa teda v piatok zastavit este a ukaze mi ako to bude vyZerat stredny plys a vysoky profil...neviete kto ma stredny plus mentor?

shiela

sashea
ďakujem za tvoj názor, máš pravdu. treba myslieť pozitívne:-) a čo ta trombóza plúč pri opke, lebo na nohy dajú tie pančuchy ale ešte môže byť plúcna trombóza? dá sa to predvídať predoperačnými vyšetreniami?

sashea

Shiela
Ja som citala ze silikon sa vzdy prijme, to nieje cudzy predmet ako piersing ze ti ho telo neprijme. Takze toto riziko nieje, skor ta kapusla. Ale aj tak som to podstupila a ked nie teraz tak kedy. Nikdy uz nebudem mat tolko penazi ako teraz (nemam deti). A aj mladsie tela podla mna lepsie znasa narkozu a pooperacne stavy. Minam peniaze na ine blbosti z ktorych nemam nic.. a toto je investicia na dlho a do seba:). A co sa tyka este narkozy, tak aj pri obycajnej opke kolena mas plnu anesteziu:) dnes to uz neni ako kedysi a na to sa robia predoperacne aby eliminovali rizika:)

shiela

sashinka1985
Ďakujem ti pekne. ja čítam toto fórum už pár mesiacov, keď si prečítam reakcie po opke tak si poviem idem do toho, a o chvíľu ma to už prejde. ale presne ako ty hovoríš tiež po tom túžim mať prsia už dlho a hlavne v lete keď si mám obliecť plavky.ako zatiaľ nikto v mojom okolí nemali žiadne narážky že mám malé ale chcem to pre svoj pocit. ako tu dievčatá písali že úplne sa zmení postava. keď to človek bude mať za sebou tak už je ok, lebo čo bolesť sa dá s tabletkami zvládnúť. bolesť je ako taká strašná svalouka - aspoň tak mi to opísala sestra.akurát ten chrbát bude horšie. ale je tam ten strach z narkózy z komplikácií a či sa imploše príjmu.

sashinka1985

Shiela, ja idem na opku 7.1 k doktorovi raczovi.mne to trvalo 6 rokov, kym som nabrala odvahu.a v oktobri som sla na net kukla zasa video ako to vyzera ked sa operuje, pozrela fotky znamych ludi, co silikony maju, natrafila na toto forum a to bol u mna zlom toho strachu a som si povedala, aknie teraz tak uz nikdy!zijem len raz a je tojedina vec,po ktorej cely zivot tuzim.na druhy den som zavolala do interklinik o tri tyzdne na to sla na konzultacku a tteraz cakam kedy bude opka.ja som si aj doktora vybrala za 15 minut z netu.neboj sa shiela, ked to vsetky kocky zvladli, zvladnes to aj ty.velmi mi pomohlo toto forum. Tu pisu aj kocky co uz maju po tom, co je super!tu sa kazda jedna podporuje a velmi to pomaha.