Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

coala

ahojte dievčatá, mám naplánovanú opku na 17. marca, doki mi navrhol polytech anatomický tvar vysoký profil 445ml mojím patránim po tabuľkách mi vyšlo žeby to mali byť implantáty pod názvom Replicon, nemá niektorá z vás náhodou tento typ implantátu? alebo teda aspoň Replicon? čo som vyčítala tak by mali byť slzičkového tvaru ale priznám sa, že už v tých typoch mám guláš a zmätok :))))

Stefani

Monci666,
mne u Cervena odporucili predoperacne v ProVitae v Ba. Dohodla som si so sestrickou termin, zobrali mi krv, moč, EKG a par otazok za 82Eur. Trvalo to 20-30min a už som sedela v aute. Výsledky poslali do Aestetika a mne emailom + mne este postou na zalozenie do karty. Bola som spokojná, ziadne vyckavanie na vysledky, mozem len odporucit.

Monci666

Ahojte baby. Ja idem k MUDr. Červenovi 28.maja :D tešim sa len este tie predoperacne vybavit neako kedze nezijem uz na SK .....dohodli sme sa na 515ml ....ale neviem ci to nebude malo ..nechcela by som lutovat predsa to je 3000e a na reopku sa nechystam ...za 10 rokov :D

Stefani

Nelik33,
cenu mám aktuálnu . 8.12. som bola na poslednej konzultácií a tuto sumu si mám doniesť na opku. Ja si tiež myslím, že pred týn to bolo menej (2500 asi), ale i napriek cenám má stále plmé. Z času na čas sa uvolní termín koli chorobe ale čaká sa aj 6 mesiacov.To záleží od zákroku. On strieda počas dňa ťažší zákrok(mastopexia 2x) s ľahším (augmentácia 2x) a nejaký nos a viečka.

henka88

nela1
inak, ked uz budes OK, a budes chciet, tak by bolo super, keby si dala fotku. By som rada videla ten rozdiel, lebo mne trska tiez vravel nieco podobne ako tebe. a nebola som sice potom pri nom, ale mam medzeru a tiez sa mi zda, ze vzdy sa to da nejako minimalizovat, ked sa niekto vyzna.

henka88

bobcatko
ahoj, ako myslis posunulo? ty si vravela ze si za nim stym uz bola a ze on povedal, ze este pockate...ak si spravne pamatam? Uz si bola s tym opat? Ako mna prsko neboli, len ho citim pri pohybe, co nie je najkomfortnejsie. Ovsem vtedy ked nemam podprdu a ked si lahnem tak sa celkom vytratia do stran :)

nelik33

Ahoj Stefani,

prekvapila ma taka vysoka suma. Nasla som tu v starsich prispevkoch nizsie sumy. Tusim ze bola unho aj jedna znama a platila menej, ale nie som si 100% ista. Zrejme isiel s cenami hore ako je vo vlastnych priestoroch. Prosim ta a ty mas aktualnu tu cenu? Ako je to teraz s terminmi?

bobcatko173

henka88

ahoj, inak aj ja mám ten problém s jedným prskom, stále bolí a je to dosť nepríjemné..pravý ani necítim, ale ľavý mi stále robí problémy :( a neviem čo mám robiť keďže ten pravý sa mi posunul o 1 cm :( hrôza, a Dr. není moc nápomocný :(