Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

chocolatte

Martinaa1
Ak budeš mať čas prosím pridaj foto, som veľmi zvedavá ako ukáže vysoký profil, predsa len ho mnoho báb nemá a vôbec netuším, čo očakávať...

anna.m

Baby ako dlho ste nosili pooperacnu podprsenku v noci? som skoro 3 mesiace po operacii. lavy prsnik a hlavne bradavku mam stale strpnutu. cez den uz nosim normalnu s kosticou aj pushup.

bittersweet

Zuzka.forum presne tak, budu sa menit hoci si to vobec nevies predstavit a myslis si ze stav uz je finalny. ked som si kupovala normalnu podprsenku po 6 tyzdnoch, sotva sa hybali, k najvacsej zmene sa mi zda dochadzalo u mna v priebehu prveho pol roka, prsia stale viac makkli, pohybovali sa a naberali anatomicky tvar. teraz som 9 mesiacov po a zase sa mi zda, ze este su o nieco prirodzenejsie a makksie, hovori sa ze to trva aj rok. takze drz sa a mysli pozitivne, ty mas este typicke "cerstve" prsia!:)

chocolatte

Ahojte,
o 2 týždne ma čaká operácia, mám navrhnutý vysoký profil anatóm. Je tu prosím nejaká baba po operácii,ktorá má vysoký profil?

Zuzka.forum

Rozalka, Bitterweat, Serena,

ďakujem za podporu, po vašich slovách som o kúsok kľudnejšia, asi sa teda ešte budú meniť, ako pozerám vaše i iné fotky tak naozaj po pár mesiacoch vyzerajú tie prsia úplne inak, mäkko a prirodzene, aj sa dajú dať pekne k sebe, tieto moje zatiaľ vôbec nie, tak snáď sa časom lepšie uložia. Potom uvidím čo s tou asymetriou.. Doktor mi ešte neodpísal,možno bud.týždeň. Máte pravdu, ja sa veľmi sledujem, veď ktorá nie. :)
Pekný víkend.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk