Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Bittersweet ja este len idem na opku. 7.1 ju mam. Strasne sa tesim, neviem sa dockat toho dna. Album tu mam ale kedze este nemam urobene prsia, mam tam fotku len svojho zatial plocheho hrudnika. Ty ides kedy na konzultaciu?tiez k raczovi?

tomyum1

Lucky123
Musis najprv prispievat do fora, potom posli foto s tvojim nickom na galeria@zoznam.sk, s tym ze si prosis pristup do galerky, niektore baby maju foto len po op, ak nestihli odfotit pred. Zajacik ti posle instrukcie s heslom.

tomyum1

Sashea
Velmi dobry dojem z mudr znova, precizny, seriozny... Pomeral, pokukal tabulky, osahal... Zvazoval najprv nagor 520 okruhle 520 VP ale potom vybral 560 extra VP kvoli sirke 13 cm (teraz mam 13 cm) aby pasovalo. Teda o 140 viac budem mat any sa vyplnila koza, povedal, ze je pripravena. Tak 12. idem na to ak predoperacne budu ok. Ufff :-)))

Ktovie ci si aj lekari citaju nase forum :-)

bittersweet

evellina za seba- podobne obavy urcite mam a myslim si ze je to prirodzene!
tiez som bola prekvapena z cakaciek na Dr.Cervena, ale cim viac sa tomu venujem, tym viac som presvedcena, ze Dr. sice je skvely operater, ale urcite ma na slovensku plnohodnotnu konkurenciu, popozeraj albumy.

bittersweet

evellina za seba- podobne obavy urcite mam a myslim si ze je to prirodzene!
tiez som bola prekvapena z cakaciek na Dr.Cervena, ale cim viac sa tomu venujem, tym viac som presvedcena, ze Dr. sice je skvely operater, ale urcite ma na slovensku plnohodnotnu konkurenciu, popozeraj albumy.

evellina

ahojte zienky....dakujem za odpovede....chcem sa opytat ake su to vlastne bolesti po operacii, su to bolesti prsnikov, alebo bolesti prsnych svalov alebo bolesti chrbta..???
alebo vsetko dokopy??...ruky, chrbat, prsia??
Baby co ma zaujima je, mate aj vy strach pred opkov, ze rany sa nebudu hojit, alebo ze telo neprijme implantat???..lebo ja sa stale toho bojim.....
no a po operacii keby ze dva tyzdne budem prace neschopna, tak to by tak nevadilo, ale tri tyzdne to bude problem....
A to k dr.Cervenovi sa tak dlho caka??...

Myshka001

BABY OD ČERVEŇA

-ktoré to máte už za sebou.. ak mi sestrička povedala, že mám prísť na 7.45, viete mi povedať kedy asi začne operácia? čo všetko sa ešte robí medzi tým?

bittersweet

deed Potom daj vediet ake si z Dr.Racza mala dojmy ty, ja idem v decembri.

Sashinka1985 ty si uz po opke, mas tu album?

Myshka001

teneriffe

ďakujem :) začínam už stresovať pomaly :/ :D .. na opku som čakala dlllho.. konzultačku som mala 16.1.2013 a operaciu mam 16.12.. ale ja som si kvôli škole dala taky neskorý dátum, pretože by som nemohla skôr. Mne sa zdá že prvé volné termíny boli už na september :) .. na konzultačke určite popros sestričku, že ak im nejaká vypadne, aby ti hneď volali a možno vôbec nebudeš čakať dlho :)

slniecko83

no ja som tam telefonovala asi pred troma dňami, ohľadom potvrdenia operácie a bližších info, a nič také mi nepovedala, tak budem asi ešte operovaná na starom mieste :) len ma to zaskočilo, tak som sa pre istotu hneď opýtala :) dík :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk