Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Myshka001

Ahoj ja mam operaciu u Cervena 20.1 a asi tak pred 6 tyzdnami som tam volala a sestra mi povedala ze operovana budem uz na novom mieste ze sa stahuju a dala mi adresu a aj cislo tak ti to posielam preistotu. Ulica je to Skolska 11,cislo na mobil 0908 937989. Mozno ty budes operovana este na starom mieste. Skus pozret na nete ci o tom stahovani nieco nepisu

sashinka1985

Deed, nemas sa coho bat. Najskor vyplnis v cakarni dotaznik osobny, potom si pride po teba doktor.ja som tiez bola u doktora racza.najskor sa ma pytal, aku mam predstavu, potom ma premeral, odfotil, povedal svoj nazor.jestrasne mily, prijemny a hlavne precizny. Trvalo to asi 20,25minut. Potom som sla k jednej slecne a ta mi povedala cenu a termin. Vsetci su tam velmi mili, nemas sa coho bat. Kludne sa pytaj akta nieco napadne.

deed

baby, v stredu ma caka ta konzultacia u racza,..normalne mam stres, ze co to bude, dufam, ze sa mi nebudu triast ruky :))) mm ide so mnou aj moj dvojrocny syn :) tak dufam, ze dobre vyberieme....
co ma vlastne caka na tej konzultacke? uz sa viacere kocky pytali, ale nikto nic Nenapisal:((((( cakaaaaam, stresujem, ach jaj

lucka
to s tou starostlivostou o deti, to si ma dostala, ja sa budem musiet obracat uz asi prvy tyzden, ak sa mi podari termin v januari, tak budem musiet od februara chodit naobed pre mensieho do skolky, co viem, tak mal naposledy volny termin 25.1., keby bol trosku skor volny, bolo by lepsie, tak uvidim;)

Susy1982

ASSABLOY
viem pochopit o com je take ako pises stahovanie,mne sa to deje 2 krat rocne uz niekolko rokov,tiez jazdim zo slovenska na ostrov kde zijem a pracujem a potom spet na SK a dookola ,najlepsie je byt na jednom misete ,tie zmeny prostredia,ludi su take zvlastne a je to zaberak na psychiku,spolu s tym copodonasa zivot.....,na fore som obcas nakuknem co nove beriem to tak ako pises ...na jazvy som si dva mesiace davala stratodem preventivne chcela som aby rychlo vybledli ,pomohlo to a mozno aj bez toho by to bolo ok,co som citala staci aj kalciova mast ,masirovat jemnymi kruzivymi pohybmi ,dva krat denne...

Lucky123

ahojte tu sa nejaka maminka pytala na starostlivost o dieta po opke.. dooost dlhy a bolestivy boj..mam pocit, ze som mala dlhsie bolesti kvoli mnozstvu prac, ktore zena doma musi robit.., ja som bola schopna sa o malu starat plnohodnotne po troch tyzdnoch. prvy tyzden som vela veci robila nohami - dvihala veci zo zeme, zatvarala kuchynske sufliky a niekedy aj otvarala-zatvarala dvere, stlacala som gombiky,zazinala svetla a splachovala:) relativne skoro - uz prvy tyzden som bola schopna nieco uvarit - ale iba veci bez krajania.. pri krajani som mala bolesti. ruky som nebola schopna poriadne zdvihnut asi 2 tyzdne, treti tyzden iba pomalicky.. malej som pred opkou musela odmontovat mriezku z postielky, nech je sama schopna vojst a vyjst, pretoze dvihnut som ju nevedela 4-5 tyzdnov..mala som ju pocas dna v skolke..prvy tyzden ju nosil muz, druhy tyzden opatrovatelka s tym,ze od pol 5 do 7 mej som sa s nou vedela hrat doma. ist von na ihrisku rozhodne nehrozilo. treti tyzden som po nu zacala chodit do skolky, ale bola som akasi krehka.. druhy vikend po opke - vlastne to bolo 10 dni, sme mali rodinnu navstevu s prespanim.zvladla som pripravit akesi jedla, ist do restiky, sediet na lavicke na ihrisku a tvarit sa ako pasivna mamina a uspesne som zamaskovala som svoj pooperacny stav, ze ma neodhalili.

assaabloy

Susy1982
ahoj som rada ze si sa ozvala ako sa mas? stale si na fore ako ja :) vzdy ma zaujima co pisu ostatne dievcata obcas zbieram info obcas poradim podla skusenosti sama. ja mam na pravej strane vyvinuty sval troska inak je to asi tym, ze pri tom cviceni (co uz bolo od 6tich rokov) som namahala pravu stranu asi viac.je to mozne. ale nic strasne to nieje. volnym okom skutocne by si nemal nikto nic vsimnut. som velmi spokojna a mas pravdu take ako my s ''diagnozou'' je tu stale viac :)))) inak prsia uz takto neriesim uz to beriem ako normalnu vec...no pri sprchovani sa tak zapozream co to ja za prsia mam :D co myslis co by som si mohla davat na jazvy? mne lekar povedal ze nic. tak nedavam nic a oni sa nejako hoja same. ty si nieco davala?
tomyum1
dakujem ano bola to obrovska zmena, krajina, ludia, nechala som najlepsiu pracu v zivote, stratila som mozno vela ale ziskam ovela viac. najhorsie mam za sebou a prsia uz mam super tak to bola ta najperfektnejsia vec s ktorou mozem teraz zacat novy zivot :)

Lucky123

ahojte, beriete ma do galerky aj ked nemam foto povodneho stavu? len stavy po opke...uvidite vysledok modelacie+silikonov u dr. racza cez dvorec..

assaabloy

Juliana, Lavenderka
tak som zvedava ako na vas zaposobi dr.Svehlik, namna zaposobil uplne perfektne, profesionalne, priatelsky no a klobuk dole ked som ho pocula rozpravat po telefone s jeho dcerou a manzelkou...a ja ze taki gentlemani uz vymieraju :))))) fakt mily clovek aspon premna :)

teneriffe

Myshka001
drzim palceee!!! no ked som tam dnes volala, hovoril, ze su klasika Bernolakova 10, tak klud. len sa mi dostalo do usi, ze by sa mali, ale asi sa ta to netyka, ked ani mna. kolko si pls cakala na opku od konzultacie??? ja sa obavam, ze to do buducej jesene nevydrzim :P

lenkalili
pridavam sa k tvojej otazke. co ma caka na prvej konzultacii a co vas napr. zaskocilo, na co ste sa s odstupom casu mohli spytat a zabudli ste?

dakujem!!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk