Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Juliana, Lavenderka
tak som zvedava ako na vas zaposobi dr.Svehlik, namna zaposobil uplne perfektne, profesionalne, priatelsky no a klobuk dole ked som ho pocula rozpravat po telefone s jeho dcerou a manzelkou...a ja ze taki gentlemani uz vymieraju :))))) fakt mily clovek aspon premna :)

teneriffe

Myshka001
drzim palceee!!! no ked som tam dnes volala, hovoril, ze su klasika Bernolakova 10, tak klud. len sa mi dostalo do usi, ze by sa mali, ale asi sa ta to netyka, ked ani mna. kolko si pls cakala na opku od konzultacie??? ja sa obavam, ze to do buducej jesene nevydrzim :P

lenkalili
pridavam sa k tvojej otazke. co ma caka na prvej konzultacii a co vas napr. zaskocilo, na co ste sa s odstupom casu mohli spytat a zabudli ste?

dakujem!!!

assaabloy

tomyum, sashea
dakujem, takto volnym okom nieje vidiet az tak velmi rozdiel iba na fotiek no tam to uz je dost viditelne. ale som stastna ze ich mam :) :*

Lenkalili

Babulky chcem sa opýtať ako vyzerá konzultácia...idem teraz v piatok tak aby som vedela čo ma čaká :-) to sa tam vyzlečiem a ma začne merať a skúšať tie implantáty? Ukáže mi aj nejaké fotky alebo nie? Ďakujem vopred za info

Myshka001

teneriffe

ahoj :) píšeš že máš konzultačku u doktora Červeňa.. ja mám uňho v Banskej Bystrici 16.12. operáciu, ale neviem nič o tom že sa sťahujú :-O niečo mi ušlo? :D

xxsandyxx

Evellina
Ahoj, je to velmi individualne zavisi aj od druhu implosu a od toho ci je pod svalom. Ja som isla do prace po 10 dnoch, soferovala som a robila lahke domace prace. V praci ale nerobim s rukami, nebudes moct robit fyzicky namahavu cinnost a zdvihat tazke veci, vlastne .vsetko kde pouzivas prsne svaly, ja mam doteraz problem s otvaranim tazkych dveri alebo bran...Takze pocitaj minimalne tie 2 tyzdne..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk