Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

sashea
mas neskutocne krasne prsia parada :) blahozelam!!!
ja som ok, uplne v pohode, + mam jedine v tom ze zatial nepracujem takze som ok.cely ten ''kolotoc'' okolo prace zacne az teraz po opke. ja som sa totiz prestahovala z jednej krajiny (nie sk) naspat do irska takze premna to bola celkova zmena z kazdej strany, takisto stahovanie do ineho mesta 2dni pred odletom na operaciu. takze som vedela ze naplno ''novy zivot'' zacne po opke a takto aj vyslo :) fyzicky sa namaham akurat pri soferovani troska a pri tom celom stahovani vybalovani.stihli sme do noveho domu akurat priniest veci z kamiona vylozili a ostalo to tak 6tyzdnov.uz som naspat a mozeme pokracovat. maly synovec ma vie potrapit troska ked sa hrame, takze davam pozor obcas sa ponamaham viac nez treba. a ty ako sa mas? ved podla fotiek uplne fit. fakt pekne prsia

sashinka1985

Anosa,dada77 drzimpalce,nebojte, o chvilu uz mate po opke. Potom vam budeme vsetky zavidiet.drzste sa, myslime na vas!

anosa 12

Baby dakujem. Tiez si hovorim, ze to co som zoorganizovala:-D dada77 ty ides v utorok?! Jasne uz budem pri zmysloch a budem silno drzat palce aj dreny,aj secko!!!

sashea

Anosa dada
Drzte sa:) vela stastia a baby bude to super:)) 400 sa podla mna da schovat, ja mam 360gule a daju sa schovat:))

Assaabloy
Ako v praci? Secko v poriadku?:)

Dada77

Anosa12
Ja mam vysku 166cm, ale 68kg a 90cm pod prsiami. Takze ja budem mat 440 v jednom a 495 v druhom prsniku. Neboj sa, chod do 400. Zajtra na teba silno myslim, ty na mna mysli pozajtra. ;)

Xxsandyxx,
konecne si dala foto. Prsia mas perfektneeeeee !!!! Uz sa zacinam tesit, krasna robota. Aj ja chcem ! ;)))

All
Baby pls este jedna otazka. Ktora z vas co uz mate opku za sebou ste fajciarka ? Kedy ste fajcili naposledy ? Mna fut strasia s tym, ze nemam fajcit, ale ja ked som nervozna, taham jednu od druhej. :((

assaabloy

anosa12
ja mam 165cm 53kg a v pravom 375 v lavom 325 a prve co som povedala ked som ich uvidela bolo...ze akeee male. nemas sa coho bat ved to je tak super mat fajne prsia. ja ich mam teraz take akurat. no a s tou galerkou si sa mohla poponahlat lebo by si mala vacsi prehlad. urobis si ked budes lezat po opke. nemaj strach nemas mat z coho. ja som dostala asi 2tyz pred opkou taky sok ze co to robim, napisala som tu na forum a dievcata ma upokojili. je to normalne. ale staci ze som sa pozrela do zrkadla ako som vyzerala a strach ma presiel. v den opky som sa zbalila a isla sama vlakom rovno na kliniku a prebudila som sa ani neviem kedy a to som sa nestihla ani vyspat :) takze klud bude dobre :) len 400urcite daj ak mas moznost :)

anosa 12

Assaabloy pls ty mas kolko ml , vyska avaha? Nemam pristup do galerie, som to vsetko narychlo zbuchala. Iba viem, ze mas pekne.:-)

anosa 12

Ada77 , assaabloy dakujem ! Zacinam sa asi bat:-P velkost stale nemam uzatvorenu, bojim sa 400ml ajked mi ich dr. dporucal , mam blok , ze budem prilis eckata. Ale ani lutovat potom nechcem, ze mohla som dat viac....alebo zas menej...pomoooc:-P:-P:-P

Ada 77

katuss25,mňa v Martine operoval primár plastickej chirurgie Mudr.Homola.Tých 440ml mi pridalo na obvode 12cm.Neboj nebudeš ich mať moc veľké.Kontroly si určuje asi každý doktor sám,mám teraz tretiu tak som sama zvedavá koľko ich ešte bude.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk