Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzulienka180

Ahojte dievčatá čítam si tu vaše príspevky bo tiez chcem kozy!! :D len som tu nová a stretena v orientacii,kde nájdem obrázky roznych pŕs kt.to uz maju za sebou. Co je skratka ULK??

bittersweet

Nena1,titten- dakujem za info o ulk, usetrili ste mi cas aj financie, o take cosi veru nema asi ziadna z nas zaujem!

Dada77 a gule ci anatomicke? Ja mam tiez jeden prsnik trosku mensi, ostalo mi to tak po kojeni, tak snad to vedia pekne dorovnat lebo videla som teda aj foto, kde to zrovna operaterovi nevyslo.

Titten

Bittersweet,

ja som bola v ULK na konzultacke a rovnaka skusenost ako Nena, odisla som sklamana odtial z pristupu. MNa nepresvedcil MUDr. Guba vobec

Titten

katuss25,

cesta z kliniky bola napokon v pohode, aj ked sme cestou z TT do BA stretli 3havarie na dialnici, cize vliekli sme sa totalne pomaly, bala som sa, ze mi prestanu lieky ucinkovat a nemala som so sebou dalsie iba recept.
V BA mi muz do lekarne pre flector isiel, trochu vytlky, ale v pohode, asi 2,5h cesta z TT do BA, ale povodne som zamyslala az cestu z BB, cize, toto bola uplna skratka.

Tie kontroly, tak tstyzden po opke ides na vyber stehov (kludne mozes do PK, ak ti je to blizsie, ja som vsetko okrem samotnej opky v PK riesila)
POtom zas kontrola mesiac po opke, to sme sa uz dohodli, co a ako mozem cvicit po6tyz. POtom som sa mala dojst ukazat za dalsie 2mes, ale nebola som zial, cas mi nevysiel, v praci som mala cirkus hrozny, ze 10h denne som makala, decka chore a tak.
Ale zhojilo sa mi vsetko super, tak snad nevadi, ze som nesla na kontrolu. Teraz som 6mes po, tak rozmyslam objednat sa na kontrolu v zac. decembra, ked budem mat dovcu, ze tam skocim ukazat sa

Dada77

Bittersweet,
ja som uz pisala, ze mi bude davat do jedneho 440 a do druheho 495, lebo ich nemam rovnake. Cez dvorce, mentory, vysoky profil. A este mi bude bradavky trochu posuvat, lebo mi smeruju moc do stran, tak sa to bude snazit dat co najviac do stredu.

Ozaj, baby, vy ste si kupovali aj nejake ine pooperacne podprdy, nez ake vam dali ? A od kedy ste cez den nosili sportove ? Kde kupim kvalitne pooperacne prip. sportove ?

katuss25

Ada 77:som sa bala ze ich budem mat male a teraz zas aby neboli bombi:)ked ty mas C a D:-)Tak kolko kolntrol dokopy tj..ja hodinu cestujem za dr sa prevelice tesim na cestu po opke:-(

Ada 77

katuss25,pooperačnu mám 80C,ale včera som kúpila športovú 80D.Tiež mám tu pooperačnu vpredu na hačiky ale aj zips.Na kontroly som bola po týždni,potom po dvoch vtedy mi vybral aj stichy a teraz idem zajtra.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk