Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Ada 77:som sa bala ze ich budem mat male a teraz zas aby neboli bombi:)ked ty mas C a D:-)Tak kolko kolntrol dokopy tj..ja hodinu cestujem za dr sa prevelice tesim na cestu po opke:-(

Ada 77

katuss25,pooperačnu mám 80C,ale včera som kúpila športovú 80D.Tiež mám tu pooperačnu vpredu na hačiky ale aj zips.Na kontroly som bola po týždni,potom po dvoch vtedy mi vybral aj stichy a teraz idem zajtra.

Nena1

bittersweet
mám osobnú skúsenosť aj s Dr. Trškom aj s ULK ;-)
Dr.Trška ma operoval, rez dvorcom. Konzultácia v ULK u obidvoch doktorov nepresvedčivá. Pohľad z diaľky a hneď vyslovený názor, žiadne precízne meranie...

xxsandyxx

bittersweet
Mne robili aj 3D vizializaciu ale moc by som sa na to nespoliehala, dost to skresluje a vysledok bol nakoniec iny

katuss25

Ada 77:aku mas pooperacnu?mne skusal taku hacikovu na zapinanie v predu.A ci pod sval mi da neviem ale ked mne vravel ze taky velky implos ako mam ja sa pod sval nedava ci dava no fakt neviem necham sa prekvapit ani ten profil neviem...ako casto chodis na kontroli?kedy vyberal stichy?

bittersweet

Dada77 ja sa akurat snazim o pristup do galerky, foto som uz poslala tak snad to dlho nepotrva, potom mrknem!:) a aky tym implantatov ti bude davat?

Dada77

Bittersweet,
ja idem teraz v utorok na opku do Interklinik a bude ma operovat Racz - robit mi to bude cez bradavky. V septembri robil jednej kocke tiez tak, pozri foto v galerke 16kristinka02 a ma ich fakt krasne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk