Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

evellina za seba- podobne obavy urcite mam a myslim si ze je to prirodzene!
tiez som bola prekvapena z cakaciek na Dr.Cervena, ale cim viac sa tomu venujem, tym viac som presvedcena, ze Dr. sice je skvely operater, ale urcite ma na slovensku plnohodnotnu konkurenciu, popozeraj albumy.

evellina

ahojte zienky....dakujem za odpovede....chcem sa opytat ake su to vlastne bolesti po operacii, su to bolesti prsnikov, alebo bolesti prsnych svalov alebo bolesti chrbta..???
alebo vsetko dokopy??...ruky, chrbat, prsia??
Baby co ma zaujima je, mate aj vy strach pred opkov, ze rany sa nebudu hojit, alebo ze telo neprijme implantat???..lebo ja sa stale toho bojim.....
no a po operacii keby ze dva tyzdne budem prace neschopna, tak to by tak nevadilo, ale tri tyzdne to bude problem....
A to k dr.Cervenovi sa tak dlho caka??...

Myshka001

BABY OD ČERVEŇA

-ktoré to máte už za sebou.. ak mi sestrička povedala, že mám prísť na 7.45, viete mi povedať kedy asi začne operácia? čo všetko sa ešte robí medzi tým?

bittersweet

deed Potom daj vediet ake si z Dr.Racza mala dojmy ty, ja idem v decembri.

Sashinka1985 ty si uz po opke, mas tu album?

Myshka001

teneriffe

ďakujem :) začínam už stresovať pomaly :/ :D .. na opku som čakala dlllho.. konzultačku som mala 16.1.2013 a operaciu mam 16.12.. ale ja som si kvôli škole dala taky neskorý dátum, pretože by som nemohla skôr. Mne sa zdá že prvé volné termíny boli už na september :) .. na konzultačke určite popros sestričku, že ak im nejaká vypadne, aby ti hneď volali a možno vôbec nebudeš čakať dlho :)

slniecko83

no ja som tam telefonovala asi pred troma dňami, ohľadom potvrdenia operácie a bližších info, a nič také mi nepovedala, tak budem asi ešte operovaná na starom mieste :) len ma to zaskočilo, tak som sa pre istotu hneď opýtala :) dík :)

slniecko83

Myshka001

Ahoj ja mam operaciu u Cervena 20.1 a asi tak pred 6 tyzdnami som tam volala a sestra mi povedala ze operovana budem uz na novom mieste ze sa stahuju a dala mi adresu a aj cislo tak ti to posielam preistotu. Ulica je to Skolska 11,cislo na mobil 0908 937989. Mozno ty budes operovana este na starom mieste. Skus pozret na nete ci o tom stahovani nieco nepisu

sashinka1985

Deed, nemas sa coho bat. Najskor vyplnis v cakarni dotaznik osobny, potom si pride po teba doktor.ja som tiez bola u doktora racza.najskor sa ma pytal, aku mam predstavu, potom ma premeral, odfotil, povedal svoj nazor.jestrasne mily, prijemny a hlavne precizny. Trvalo to asi 20,25minut. Potom som sla k jednej slecne a ta mi povedala cenu a termin. Vsetci su tam velmi mili, nemas sa coho bat. Kludne sa pytaj akta nieco napadne.

deed

baby, v stredu ma caka ta konzultacia u racza,..normalne mam stres, ze co to bude, dufam, ze sa mi nebudu triast ruky :))) mm ide so mnou aj moj dvojrocny syn :) tak dufam, ze dobre vyberieme....
co ma vlastne caka na tej konzultacke? uz sa viacere kocky pytali, ale nikto nic Nenapisal:((((( cakaaaaam, stresujem, ach jaj

lucka
to s tou starostlivostou o deti, to si ma dostala, ja sa budem musiet obracat uz asi prvy tyzden, ak sa mi podari termin v januari, tak budem musiet od februara chodit naobed pre mensieho do skolky, co viem, tak mal naposledy volny termin 25.1., keby bol trosku skor volny, bolo by lepsie, tak uvidim;)

Susy1982

ASSABLOY
viem pochopit o com je take ako pises stahovanie,mne sa to deje 2 krat rocne uz niekolko rokov,tiez jazdim zo slovenska na ostrov kde zijem a pracujem a potom spet na SK a dookola ,najlepsie je byt na jednom misete ,tie zmeny prostredia,ludi su take zvlastne a je to zaberak na psychiku,spolu s tym copodonasa zivot.....,na fore som obcas nakuknem co nove beriem to tak ako pises ...na jazvy som si dva mesiace davala stratodem preventivne chcela som aby rychlo vybledli ,pomohlo to a mozno aj bez toho by to bolo ok,co som citala staci aj kalciova mast ,masirovat jemnymi kruzivymi pohybmi ,dva krat denne...