Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xxsandyxx

bittersweet
Na Interklinik som dostala termin 2 tyzdne po konzultacii lebo im vypadla pacientka inac sa caka asi 6 tyzdnov.
Suhlasim so slafci1807 rez urcuje doktor podla tvojho zakladu a typu implosov. Ja mam pod prsiami a jazva je skoro neviditelna..

katuss25

Ada 77:no neviem si to ani ja v praci predstavit zato budem aj ja nejakych 18d od opky mi vychadza volno..budem mat 555ml tak neviem ci to pod sval ide ze to boli viacej...no poviem ti brucho ma boli uz teraz nosis asi aj v praci stale pooperacnu?ja planujem ju nosit v praci dlhsie ved vies robime dost rukami hore dvihame..tesim sa na tv foto ked odmodrinujes:-)

bittersweet

slafci1807 rezu pod prsnikom sa bojim kvoli hojivosti a nie je ta jazvicka potom vidiet, ked sa mi napr plavky posunu a podobne? Mozno su to len moje predsudky, samozrejme ze v konecnom dosledku dam na nazor odbornikov. A este som tu kdesi v diskusii citala od nejakej kocky co uz prsia ma, ze jej jazva nesedi presne v ryhe pod prsnikom ale sa jej to kusok dvihlo.

slafci1807

a bittersweet čítam, že ty si chceš sama určiť rez resp nechceš pod prsiami, mne ho určil lekár, aj baby čo som čítala forum veľa veľa dozadu písali, že vkladanie implantátu určuje lekár podľa propozícii pacientky. A prečo nechceš rez pod prsníkmi? teda ak to nie je tajné ;)

bittersweet

Nena1 dakujem za tip, planujem viacero konzultacii a potom sa podla pocitu rozhodnem. O Dr.Trskovi som tusim citala pozitivne referencie, poznas niekoho kto ma osobnu skusenost? Co sa ti nepacilo na ulk?

slafci1807

bittersweet najskôr ďakujem za pochvalu a bola som u Očenáša v Púchove. A odporúčam ;) zlaté sestričky ja som bola resp. som veľmi spokojná :)

Nena1

bittersveet
cez dvorec Ti vloží implantát Dr. Trška-Ružinov. Ale operácie robí v ŠNOPE. Tak skús konzultáciu... ÚLK za seba neodporúčam.

bittersweet

xxsandyxx: ja sa do interkliniku este len chystam na konzultaciu objednat, este som sa ani nerozhodla ku ktoremu z tych dvoch dr:) nieco som si uz precitala, ale teda zlakla som sa ze pises ze preferuju rez pod prsnikom? To presne nechcem, najradsej cez bradavku alebo z podpazusia! A za aku dobu po konzultacii si dostala termin?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk