Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

Rozalka, Bitterweat, Serena,

ďakujem za podporu, po vašich slovách som o kúsok kľudnejšia, asi sa teda ešte budú meniť, ako pozerám vaše i iné fotky tak naozaj po pár mesiacoch vyzerajú tie prsia úplne inak, mäkko a prirodzene, aj sa dajú dať pekne k sebe, tieto moje zatiaľ vôbec nie, tak snáď sa časom lepšie uložia. Potom uvidím čo s tou asymetriou.. Doktor mi ešte neodpísal,možno bud.týždeň. Máte pravdu, ja sa veľmi sledujem, veď ktorá nie. :)
Pekný víkend.

Serena

zuzka
ja som si teraz pozrela tie tvoje fotky po operacii a myslim, ze to vobec nie je zle, tiez si myslim, ze sa to upravi do tych troch mesiacov, ved podla mna ich mas este aj opuchnute, neusadene, vsetci ti povedia, ze sa menia a nadobudaju ten spravny tvar az do 6 mesiacov..taka operacia nie je sranda a ty si to mala skomplikovane tou modelaciou, takze hojenie moze byt pomalsie..a neboj, bude dobre, uvidis:)

bittersweet

Zuzka.forum uplne suhlasim s rozalkou, to je predsa vsetko praca doktora, rozhodne sa nemas z coho obvinovat! pozeram tvoje fotky a teda cakala som uprimne omnoho vacsi rozdiel, toto su cerstve neusadene prsia, daj tomu este cas, uvidis ako sa este budu menit! ten rozdiel tam je, ale nie velky, mozno sa to minimalizuje tak, ze to bude fakt postrehnutelne len podrobnym skumanim. ty to teraz vnimas extremne, co je samozrejme pochopitelne, ja by som salela tiez. ale poslala by som aj tak tie foto doktorovi a komunikovala s nim aktivne o tom!

Rozalka

Zuzka.forum
ja si nemyslím že su urobila chybu ty, veď koľko žien ide ku doktorovi bez toho aby vedel o fóre tu, čiže doktor by mal navrhnúť a rozhodnúť podľa toho čo ty si chceš. Ja som tiež o fórume sa dopočula len krátko pred opkou, nč som nevedela o rozmeroch alebo o profiloch. Takže neobviňuj sa. Podľa mňa potebuješ ešte čas, si krátko po opke. Ja som mala prsia veľmi hore, tiež ma chytala depka že Bože hrozne to vyzeralo, asi po troch mesiacoch sa pomaličky usadzovali. Až po 6mesiacoch som mala taký stav že som bola spokojná. Tiež ma trápila malá asmetria ktorú mám doteraz, ale to som mala aj pred opkou, mohol to doky vyrovnať ale nechal tak. Už pred reopkou ked pojdem po bábätku určite na to upozorním. Takže držím palce, aby sa to urovnalo, a aby si bola spokojná..

Zuzka.forum

Serena,
vďaka za nápad, idem sa hneď čerstvo nafotiť a pošlem mu to, lebo to už fakt nevydržím.. a tebe ich veru urobil krásne. :)

Serena

zuzka.forum
mna operoval mladek, nemala som prsia vobec, teda ani asymetriu, ale i napriek tomu som mala po operacii jeden prsnik vacsi ako ten druhy, bradavky v roznej polohe a tak to bolo este 2 mesiace od operacie. tiez ma uz chytala panika, no povedala som si, ze sa nebudem sledovat a pockam..no a po 3 mesiacoch sa to urovnalo. sice neviem, aky mas stav ty, no mozno staci pockat a nestresovat, i ked viem, ze lahsie sa to povie:)..kazdopadne som zvedava, co ti na to povie dr. Ved mu mozes poslat fotku na mail, nech sa ti k tomu vyjadri, aby si necakala az na kontrolu..

Zuzka.forum

bittersweet,
ďakujem za reakciu, prešla som už veľa albumov (ach bože, také ich tu máte všetky kráááááááásne - čo ma hodilo do ešte väčšej depky :( ) a zatiaľ som nenašla nikoho na asymestriu od Mládeka, ani tu sa na moju výzvu nik neozval a teraz je to už vlastne jedno.. ja som asi urobila chybu na začiatku, že som sa o to nejako viac nezaujímala ani cez fóra ani nikde (toto fórum som našla až po opke!), proste som prišla na konzultáciu jak také teľa, povedala som čo chcem a vôbec som neriešila typ, značku, profil (doteraz som ani netušila že také niečo existuje), absolútne som sa spoľahla na doktorove posúdenie stavu, jeho skúsenosti a odbornosť, veď má za sebou tisícky operácií, tak čo sa mu budem do toho montovať aké implantáty tam má dať alebo akú mi má robiť modeláciu, rovnako by som nekecala cukrárke do výroby torty keď sa v tom nevyznám, no nie? ja ho neviním, žeby to urobil zle, verím, že každý chirurg robí pre pacientku to najlepšie čo dokáže, možno len smola, že mne sa hentak uložili, no možno som mu mala asi 100krát zdôrazniť, že nech sa zamerá hlavne na tú asymetriu, to teraz hrozne ľutujem a vyčítam si, teraz už viem, že som sa mala pýtať a rozprávať a zdôrazňovať a .. :( ja som si to predstavovala presne ako píšeš, že pri tej modelácii odoberie toľko kože či čoho, aby sa to vyrovnalo .. ach jaj, na kontrolu idem o 2týždne, potom s ním hodím reč, btw - stálo ma to 3.120 eur.

Serena

danka123
neviem, kto z galerie je od Hederu, ale skus cez "vyhladavanie" na tomto fore, zadaj Hedera a vybehnu ti prispevky s nim a mozno sa k nejakym babam od neho dopatras..neviem inak poradit

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk