Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

denisa28

Zienky prosim vas staci mi z ekg a interneho len vyjadrenie od obvodnej ze mozem ist do celkovej anestezy?? Nemusim tam brat tie papiere z toho?

faba1

JA som 14 dní po operácii,tie bolesti som mala minimálne,čakala som horšie,neboj sa ,to zvládneš.Nie je to nič strašné.

denisa28

ahojte dnes som bola na konzuultacii u dr.Pikulu na 8.12. ma objednal na opku vo zvolene prsia svoje nemam skoro ziadne a navrhol mi 375ml vzdy som tuzila po prsiach mala som z toho komplex kedze som s priatelom druhy rok a nevidel moje prsia strasne som sa hanbila takze sa uz velmi tesim ale zaroven velmi bojim tej bolesti...baby nejdete niektora na ten datum??

Andrej

Ahojte uzivatelia v tejto teme.
Vsimnite si prosim nasu Beta verziu moznosti pridavat obrazky priamo k svojmu prispevku.
Budeme radi ak ju otestujete.

Zuzka.forum

ALL
Som 6 týždňov po opke, rezy pod prsníkmi mám prelepené takými tenkými náplasťami, ktoré už ledva držia, myslíte že si ich už môžem dať dolu? Dr.nič nevravel že kedy..

faba1

Ahojte,tak som 10 dní po operácii u mudr.Červeňa.Riešila som tu veľkosť,mala som navrhnuté 515 ml eurosilikon,nakoniec mi dal 485 ml nagor,vysoký profil.Bála som sa tej veľkosti.Fotky by mali byť v galérii dnes- zajtra.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk