Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucky123

ahojte tu sa nejaka maminka pytala na starostlivost o dieta po opke.. dooost dlhy a bolestivy boj..mam pocit, ze som mala dlhsie bolesti kvoli mnozstvu prac, ktore zena doma musi robit.., ja som bola schopna sa o malu starat plnohodnotne po troch tyzdnoch. prvy tyzden som vela veci robila nohami - dvihala veci zo zeme, zatvarala kuchynske sufliky a niekedy aj otvarala-zatvarala dvere, stlacala som gombiky,zazinala svetla a splachovala:) relativne skoro - uz prvy tyzden som bola schopna nieco uvarit - ale iba veci bez krajania.. pri krajani som mala bolesti. ruky som nebola schopna poriadne zdvihnut asi 2 tyzdne, treti tyzden iba pomalicky.. malej som pred opkou musela odmontovat mriezku z postielky, nech je sama schopna vojst a vyjst, pretoze dvihnut som ju nevedela 4-5 tyzdnov..mala som ju pocas dna v skolke..prvy tyzden ju nosil muz, druhy tyzden opatrovatelka s tym,ze od pol 5 do 7 mej som sa s nou vedela hrat doma. ist von na ihrisku rozhodne nehrozilo. treti tyzden som po nu zacala chodit do skolky, ale bola som akasi krehka.. druhy vikend po opke - vlastne to bolo 10 dni, sme mali rodinnu navstevu s prespanim.zvladla som pripravit akesi jedla, ist do restiky, sediet na lavicke na ihrisku a tvarit sa ako pasivna mamina a uspesne som zamaskovala som svoj pooperacny stav, ze ma neodhalili.

assaabloy

Susy1982
ahoj som rada ze si sa ozvala ako sa mas? stale si na fore ako ja :) vzdy ma zaujima co pisu ostatne dievcata obcas zbieram info obcas poradim podla skusenosti sama. ja mam na pravej strane vyvinuty sval troska inak je to asi tym, ze pri tom cviceni (co uz bolo od 6tich rokov) som namahala pravu stranu asi viac.je to mozne. ale nic strasne to nieje. volnym okom skutocne by si nemal nikto nic vsimnut. som velmi spokojna a mas pravdu take ako my s ''diagnozou'' je tu stale viac :)))) inak prsia uz takto neriesim uz to beriem ako normalnu vec...no pri sprchovani sa tak zapozream co to ja za prsia mam :D co myslis co by som si mohla davat na jazvy? mne lekar povedal ze nic. tak nedavam nic a oni sa nejako hoja same. ty si nieco davala?
tomyum1
dakujem ano bola to obrovska zmena, krajina, ludia, nechala som najlepsiu pracu v zivote, stratila som mozno vela ale ziskam ovela viac. najhorsie mam za sebou a prsia uz mam super tak to bola ta najperfektnejsia vec s ktorou mozem teraz zacat novy zivot :)

Lucky123

ahojte, beriete ma do galerky aj ked nemam foto povodneho stavu? len stavy po opke...uvidite vysledok modelacie+silikonov u dr. racza cez dvorec..

assaabloy

Juliana, Lavenderka
tak som zvedava ako na vas zaposobi dr.Svehlik, namna zaposobil uplne perfektne, profesionalne, priatelsky no a klobuk dole ked som ho pocula rozpravat po telefone s jeho dcerou a manzelkou...a ja ze taki gentlemani uz vymieraju :))))) fakt mily clovek aspon premna :)

teneriffe

Myshka001
drzim palceee!!! no ked som tam dnes volala, hovoril, ze su klasika Bernolakova 10, tak klud. len sa mi dostalo do usi, ze by sa mali, ale asi sa ta to netyka, ked ani mna. kolko si pls cakala na opku od konzultacie??? ja sa obavam, ze to do buducej jesene nevydrzim :P

lenkalili
pridavam sa k tvojej otazke. co ma caka na prvej konzultacii a co vas napr. zaskocilo, na co ste sa s odstupom casu mohli spytat a zabudli ste?

dakujem!!!

assaabloy

tomyum, sashea
dakujem, takto volnym okom nieje vidiet az tak velmi rozdiel iba na fotiek no tam to uz je dost viditelne. ale som stastna ze ich mam :) :*

Lenkalili

Babulky chcem sa opýtať ako vyzerá konzultácia...idem teraz v piatok tak aby som vedela čo ma čaká :-) to sa tam vyzlečiem a ma začne merať a skúšať tie implantáty? Ukáže mi aj nejaké fotky alebo nie? Ďakujem vopred za info