Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lavenderka

Ahojte baby,

tak ako som spominala idem za Svehlikom tento stvrtok. Mate niektora skusenosti aj s doktorom Juraskom na Krivej ulici ? Dakujem

bittersweet

Este by ma zaujimala jedna dolezita vec, smerovana k vam mamicky, za kolko dni ste sa dokazali vratit do beznych kolaji co sa starostlivosti o deti tyka? Mladsie ma len rok a pol.

Zuzulienka180

Pocujte baby a mate ich niektoré aj na splátky? Ako to funguje vie mi tu niekto poradiť?? Kde by ste mi poradili ist v Ba? Dakujem za každú radu

evellina

xxsandyxx...chcem sa ta opytat, ty si uz pomaly mesiac po opke, vies mi povedat ake to bolo u teba, napr. po 10 dnoch alebo dvoch tyzdnoch???...bola si uz schopna aj praceß..vies ja pracujem v kozmetickom salone a musim depilovat, pokial depilujem intimne casti, alebo tvar tak to je ok, ale pokial depilujem nohy a ruky, tak tam potrebujem uz riadne ruky, vies mi aspon tak zhruba povedat ako si bola na tom ty po 10 dnoch???...dik

evellina

Ahojte baby....ja som sa uz dnes prvykrat dostala do galerky, za co sa chcem velmi podakovat.pozrela som si tie vase prsia, tak to je neuveritelna zmena.Aj ja chcem, ale mam strach.Bojim sa, ze sa po operacii rana nebude hojit, alebo ze to bude zapalene a implose musia von.Ale co tu citam, tak kazda to znasa uplne v pohode.Ja som uz na 100 % rozhodnuta ze idem do toho.
Chcem sa opytat tie co to uz mate za sebou aka je potom cesta autom alebo busom alebo vlakom po operacii domov???...viete mi niekto poradit ked som napr. z Presova a operovana budem na zapadnom slovensku, ci zvladnem cestu domov napr. autom, ale samozrejme ze budem mat sofera. Len ma zaujima ci je to velmi bolestive ???

bittersweet

Drzte sa baby co idete na opku a dajte potom vediet, ake to bolo:)

Dada77 jasne zeby bolo pre teba najlepsie keby si s fajcenim prestala, celkovo. Ale je to len jeden z rizikovych faktorov tromboembolickej choroby, okrem antikoncepcie, obezity, genetickych faktorov, sedaveho sposobu zivota atd... Myslim si ze mnozstvo vyfajcenych cigariet ta uz nespasi a okrem toho ak si rizikova, urcite dostanes prevenciu, niekde davaju standardne kazdej pacientke. A potom sup sup sa rychlo po ople zmobilizovat a hybat, pokial to kde!:) drz sa!

xxsandyxx

Dakujeeeem:) Zatial len jedna fotka taka vstupna, nie moc podarena... Vo stvrtok budem mat 1 mesiac po op tak pridam dalsie

Dada77 Anosa12 drzte sa!!!! A potom piste:)

sashea

Assaabloy
Wow no super takze nove prsia novy zivt doslova:) tak drzim palce:)) uz musim hodit nove foto, tam su este take z prveho mesiaca:) uz sa trosku usadili ale bomby su to stale:D nechapem preco.. moze byt taky rozdiel medzi gulami a anatonmi? Ja uz ani neviem ze som bola na opke okrem podprdy v noci a toho mega dekoltu:D ale ty mas paradne fotky.. a fakt si myslim ze ked tam nedavas ciarky ani vidno to neni.. je mi jasne ze ked za to platime chceme dokonalost ale ani moje nejsu rovnake:) a plavkaaaach neskutocne vyzeras..slintaaaaaam:-*

assaabloy

sashea
ak mas cas pozri galeriu pridala som nejake fotky a takisto som opisala co som mala namysli pred dvoma tyzdnami...vtedy som sa troska zlakla pre nerovnost prsnikov. tam je presne ukazane co som chcela vysvetlit. tak skus pozriet co si o tom myslis.