Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

Dada77
ja tiez po troch detoch, tak si hovorim, no nezasluzim si to?? :)
vahu nepises, ale vysku mas isto lepsiu (lebo ja 158) :P

drzim palce!!

Chiquilla

VeVerka11

ahoj, mne dal termin 4.3 2014 a tebe?? ale v 31januara mam dojst na rekonzultaciu kvoli velkosti ci som si to nerozmyslela.. tiez sa obavam anatomov ale tak verim mu.

slafci1807

katuss25, teneriffe, sashinka1985,Dada77
kočky každej jednej ďakujem a držím Vám palce na Vaše opky, naozaj ako vidíte môj výsledok, každé jedno štípanie aj malá bolesť stála za to ;) a to že ha som bolesti nemala. A katuss25 ty si také trdlino, už sa teším na Tvoje cecušiky, pevne verím, že veľkosť sme vybrali dobrú a že budeš spokojná :*

sashinka1985

Dada77 si zlata, akosi to napisala, ze si odrodila tri deti tak jedny prsia zvladnes.:-) ja neodrodila ani jedno zatial a cicky to bude U mna len pripravaako zvladnut bolest pocas porodu.:-D

xxsandyxx

Dada77
ok dakujem poslem fotku teda..
Jasne tisicky bab to zvladli, takze urcite aj ty:)
Ja som preklinala len prve 3-4 dni potom sa to zlepsovalo a urcite nelutujem:) Pis potom ako si dopadla, ja tam idem vo stvrtok na kontrolu

sashinka1985

Dada77 ja doktorovi raczoviuplne doverujem. Zdal sa mi taky precizny a absolutne sa nebojim ako mi tie prsiaurobi.ukazoval mi fOtky,Lebo som chcela vidiet ako urobil prsia kockam, ktore mali plochy hrudnik akoja, rozdielne prsniky a navyse mam rozdielnerozmery prsnikov pri hrudnom kosici ako mi to vysvetloval-cosom si doteraz nevsimla.tie prace co robil boli super!

Dada77

xxsandyxx
posli foto na galeria@zoznam.sk a nezabudni pripisat tvoj nick, bez toho ti to neposlu. Ked to urobis, dostanes mail s linkom, na ktory kliknes + prihlasovacie udaje.
Kokso no som pripravena na najhorsie, dufam, ze nebudem preklinat, na co som sa to dala. Ale ked to zvladlo tolko bab, hadam to dam aj ja, nie ? Ved som kua odrodila tri deti, jedny prsa zvladnem. ;))))
Dik moc za info. Budem pisat, ako som to zvladla.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk